Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Galaxy S4 czy jednak S5?


Bluur

Pytanie

Witam. Ostatnio kupiłem S4 i9506 (ta mocniejsza wersja) i oddałem po jednym dniu do sklepu bo się straszliwie grzał.

Jestem świeżo po użytkowniu iPhona 6 i Xperii Z3 Compact. Oba telefony - perfekcyjnie zoptymalizowane.

 

Zawsze podobał mi się S4. Jak dla mnie to najładniejszy telefon na rynku. 

Jednak przez to, że S5 jest nowszy, bardziej mnie przemawia do zakupu jego. Jednak jest nieco droższy.

Potrzebuję super zoptymalizowanego systemu w telefonie. Co wy byście wybrali?

S4 - około 800zł, S5 około 1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@Bluur S5 jest nowszy, gdyby nie te grzanie wziąłbym S4, ale jak tak mówisz to może S5 byłby dobrym wyborem, aczkolwiek, są też według mnie 2 smartfony od SONY co są bardzo porównywalne do S5, chodzi mi o Xperie Z2 jak i Xperie Z3, jak dla mnie lepsze są, oraz, nie dawno ktoś na grupie lokalnej sprzedam oddam zamienie na fb wystawił xperie z2 stan igła z rokiem gwarancji jeszcze za 900zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam Z3 Compact (to jest mniejsza wersja Z3 ale różni się TYLKO i wyłącznie rozmiarem ekranu). Niestety w każdej Xperii aparat jest do kitu. Ma problemy z ostrością i światłem.

Xperia jest uuultra szybka. Zero lagów. Tylko aparat jest beznadziejny. Niby rozdzielczość 4k ale co z tego jak matryca jest do kitu i ma problemy.

 

Uwielbiam wygląd S4 i jego cena ok. 600 za używkę jest ok. Szukam tel z większym ekranem niż 4,6 w xperii. Z2/Z3 nie chcę. Nie chcę już Sony przez aparat.

Dlatego właśnie myślę o S4 i S5. System nie ważny jest dla mnie bo zapewne zainstaluję custom rom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam Z3 Compact (to jest mniejsza wersja Z3 ale różni się TYLKO i wyłącznie rozmiarem ekranu). Niestety w każdej Xperii aparat jest do kitu. Ma problemy z ostrością i światłem.

Xperia jest uuultra szybka. Zero lagów. Tylko aparat jest beznadziejny. Niby rozdzielczość 4k ale co z tego jak matryca jest do kitu i ma problemy.

 

Uwielbiam wygląd S4 i jego cena ok. 600 za używkę jest ok. Szukam tel z większym ekranem niż 4,6 w xperii. Z2/Z3 nie chcę. Nie chcę już Sony przez aparat.

Dlatego właśnie myślę o S4 i S5. System nie ważny jest dla mnie bo zapewne zainstaluję custom rom.

No dobra .. co do aparatu to są ino problemy w serii Z3 ! (sam sprawdzałem i lekko się różni od Z/Z1/Z2) A ekran 4K jest w serii Z5 

Jeżeli boisz się o jakość aparatu to polecam Z2 :) Kolega PeliKan się może na ten model wypowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności