Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Duzy smartfon


kfadrat

Pytanie

Witando!

Szukam dla siebie smartfona, i mam ciezka zagwozdke bo nic nie moge znalezc i albo takie rzeczy nie istnieja albo ja nie umiem szukac. Do teraz uzywam Oppo find 7a, ale to jest tyfus z ktorym nie chce miec juz raczej nic wspolnego z powodow roznych. 

Jesli chodzi o to co bym chcial to:

- Minimum 5" wyswietlacz
- Duza i pojemna bateria, ewentualnie bardzo mala pradozernosc
- Jakis sensowny sprzet w srodku /nie musi to byc flagowiec, ale pentagram monster odpada, moj Ojciec ma i wiesza sie na nim nawet menu, nie mowiac o reszcie/
- Jakis support na przyszlosc z obsluga nowych androidow typu lizak 

Czego byc nie musi
- pierdyliarda megapikseli w aparacie
- cudownego audio bo i tak muzyki z tego nie slucham
- czytnikow siatkowki/odciskow palcow/DNA i innych tego typu wynalazkow
- toster, prysznic i wiertarka sa zupelnie opcjonalne

Co byloby fajnym bonusem
- przyciski sprzetowe co by nie zaslanialy ekranu
- mozliwosc wymiany baterii
- mozliwosc szybkiego ladowania
- w miare bezbolesne rootowanie
- obsluga kart minimum 64gb


Jak narazie jedynym sprzetem ktory /chyba/ chociaz w czesci spelnia to co bym chcial jest Huawei Mate 7, ale 4100 mah na taka kobyle wydaje sie dziwnie malo, i obsluguje karty do 32gb.

Moze ktos zna jakis wynalazek ktory by pasowal do moich "wygorowanych" wymagan?

 

 

EDIT: oczywiscie cena nie gra roli, byleby nie byl drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moja żona na początku ładowała co drugi dzień. Teraz jak telefon jest zawalony ładuje co dzień lub co półtora. Ja mam służbowego Q-smarta i też co 2 dni ładuje, ale jak tym intensywnie używał to 2 x na dzień musiały bym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

powiem szczerze, nawet nie rozwazalem tej opcji. Ja dla odmiany aktualnie chodze z przyczepionym do telefonu powerbankiem 10000mah, ktorego do konca dnia rozladowuje do +/- polowy, czyli na moim oppo zuzycie dzienne to okolo 7000-8000 mah. Troche sie boje jednak tego 2400 :/. Niemniej, wezme pod uwage, moze jeszcze jakies inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Luna ma dostać lizaka, ale oficjalnie myphone milczy i informuje: "że będzie aktualizacja" (o wersji milczy), ale jedna była i nie zmieniła cyferblatu w wersji andka. Co do roota to jest to prosta czynność na komputerze " klik" i wszystko jasne. Co do customów to z tego co kojarze to myphone korzysta z technologii jakichś Chińczyków (kilka firm kilka nazw jeden producent) więc customy w kraju kwitnącej wiśni wychodzą , jednak na XDA trzeba by czegoś szukać. I raczej na pewno nie pod nazwą MyPhone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/g3/

To od siebie polece.

Jak brac to sprawdzone marki, nie jakieś nie wiadomo co.

Wsparcie będzie sensowne, bo to w końcu lg.

Parametry w miarę.

Ma dostać aktualizacje do 6.0

Dostało aktualizacje do 5.0 od lg.

Są już custom Romy 5.1.1 z tego co widzę.

Wiec można liczyć na wsparcie deweloperów.

Sam jakbym miał pieniądze to bym polował na ten model właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja po szukaniach chyba zdecyduje sie na SGS5 + http://allegro.pl/bateria-etui-zerolemon-samsung-galaxy-s5-8500mah-i5756912504.htmli mysle, ze chyba nikt nie przebije tej pojemnosci. Oczywiscie jesli ktos zna sposob na podlaczenie akumulatora od tira do telefonu, to chetnie zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@kfadrat podłączyć się zawsze da, dla chcącego nic trudnego ;)

Tylko jest różnica, mieć telefon co ma ok 150gramów lub więcej niż kilogram xD

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@kfadrat no to polecam nożyk, akumulator samochodowy i kabel do zasilania urządzenia przez gniazdo z zapalniczki z auta xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności