Skocz do zawartości

• 0
chri5

[Samsung Galaxy Note 4]Jaki ROM?

Pytanie

Witam Wszystkich forumowiczow.

Po niespodziewanym z resztą zniszczeniu Note 2 zakupiłem Note 4 Z procesorem Exynos (SM-N910C). Zrootowałem (CF-Auto-Root-trelte-treltexx-smn910c.zip) przez Odin 3.10.7, wgrałem TWRP (twrp-2.8.7.0-treltexx.img.tar) również przez Odin 3.10.7. Numer aktualnej wersji na której robiłem powyższe zmiany i z której nadal korzystam to: android 5.0.1 , wersja modemu N910XXU1BOE3 , wersja jądra 3.10.9-4915571 , numer wersji LRX22C.N910CXXU1BOE3 . Teraz zasadniczy dla mnie problem, a mianowicie: jaki/który system DEODEXED będzie najlepszy (najszybszy i będzie zajmował najmniej miejsca) pod ten phablet. Oczywiście nie myślę o żadnym stock'owym ani nic z tego typu (bez dodatkowych śmieci). Zależy mi jak się domyślacie na deodexed jak wspomiałem. Dopiszę jeszcze bardzo ważną dla mnie rzecz: zależy mi na jakości zdjęć, taką jakość jaką jest w stokowym np. 5.0.1 lub oczywiście 5.1.1 samsunga. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

N910C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nie wiem czemu, ale wychodze z założenia, że dopóty, dopóki stock chodzi dobrze, ma miejsce i w miarę nową wersję to nie zmieniałbym systemu. Tak miałem na ace 2 jednak Fifa 16 mnie zmusiła :v

Ale tu chodzi jeszcze o zdjęcia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

No tak z jednej strony masz rację KitLer lecz myślałem o czymś czystszym ponieważ części aplikacji preinstaloowanych nie mogę odinstalować tylko mogę je wyłączyć. I to mi przeszkadza. Dlatego pytałem o jakiś ROM. ...no chyba, że jest jakiś "myk" o którym ja nie wiem (może czegoś nie zrobiłem) :(

Fakt chodzi jeszcze o jakość zdjęć w przyszłym/nowym ROM'ie.

CM12.1 zainstalowałem wczoraj na SGS2, dodałem root, LPmod, GPmod, LBE i jest w pełni git. W 910C (Note 4) też to chcę zrobić lecz zamiast CM (z powodu jakości zdjęć) chcę wgrać jakiś inny/lżejszy ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Możesz zrobić root i przez np. Link2SD powywalać te apki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Przez Link2SD? Przecież to jest do przenoszenia na SD  :mellow: Miałem to na LG-GT540 dawno temu i służyło mi właśnie do przenoszenia z pam.wew. na sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ta,ale dobrze odinstalowuje apki systemowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

No to może i zobaczę jak to działa ale już nie dzisiaj. Zerknę jeszcze na ten spis romów 

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ja na swoim Notku posiadam EchoeROM v9 jak dla mnie nie ma lepszego romu ten ma wszystko co ja potrzebowałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi