Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia ARC S] 100 % baterii, zablokowany flashboot


Andrzej78500

Pytanie

Witam

mówiąc krótko mój problem pojawił się po przejściu na stockowego and 4.0.4 , w ciągu 2 min spadło mi 10 % baterii więc ją wyjałem i wsadziłem z powrotem .. i od tego momentu zrobiło się stałe 100% ... :_: myśląc ,że to bateria padła podmieniłem na oryginalną od SE ale problem nie zniknął... wyczytałem ,że problemem może być andoid ... więc chciałem go przeinstalować i tu problem ... O ile mimo odblokowania Recovery miałem problem, żeby do niego wejść to do "flashmode" wchodziło bez problemu ... A po przejściu na ICS gdy przy wyłączonym telefonie przytrzymuje przycisk cofnij i wkładam kabel to dioda zamiast zaświecić sie na niebiesko to przez 1/4 s robi się zielona a potem telefon normalnie sie ładuje :_: ....

 

 

CO ROBIĆ ? Pomóżcie, jak wybrnąć z syt ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tylko jak mam wgrać jak nie chce mi wejśc w recovery ...

Dziś próbowałem wgrać przez flashtoola Stockowego GB , na innym komputerze i n anim wchodzi telefon w Fastboot .. ale przy próbie wgrania wyskakują takie błędy

 

Procesing of loader.sin finished with errors
ending flas session
error flashing.aborted

Drivers need to be installed for connected device ......

....

stery z folderu drivers flashtoola zainstalowane ....


Wgrałę karnel udało mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dwie metody.

1. Wgraj jakiś custom kernel pod ics (100% że pomoże)

2. Poczekaj aż padnie ci bateria zostaw go na noc bez ladowania a rano zacznij ladowac czasami pomoże, próbuj do skutku ( nie zawsze działa ale mniej inwazyjna metoda niż 1. )

Ps. Kalibracja nie pomoże

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności