Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Telefunken Selfie TS2] Poszukiwany custom rom.


Adrian Yuki

Pytanie

Witam.

 

Drodzy forumowicze, czy jest ktoś w stanie pomóc mi w znalezieniu jakiegokolwiek custom romu dla wybryku natury jakim jest Telefunken Selfie TS2 ? Nie mam bladego pojęcia co to za cholerstwo a potrzebuje customa tak by dawał ciut więcej miejsca na dane uzytkownika (chociaż 100mb więcej by się porzydało...)

o telefonie wiem w sumie tylko tyle ile z mgsm czyli :

ekran Kolorowy TFT 320 x 480 px (3.50")

Bateria 1350mAh

512mb ram

512mb rom

procek (cholera wie jaki, ale coś czuje że to rk lub mt bo dość szybko pracuje telefonik) - 1,2 Ghz (nie widzę info o ilości rdzeni ani rodzaju proca .. )

 

Dodatkowo z info o tele - 

kernel - 3.10.17

pasmo - tm_base_13c_w14.41_mp_w14.46

kompilacja - Telefunken.PL.KK.2015.01.30.000004

wersja hardware - SP7715GA_V1.0.0

(nie wiem czy w tym coś pomoże)

 

Telefon-widmo dosłownie (jak tablet od orange FunTab 8.0 ....). Nie wiem, może źle szukam czy coś ale już mam dość po 3 dniach szukania ;c

 

Jeśli coś gdzieś nie tak to proszę o nagonkę bym poprawił albo o poprawienie. Pozdrawiam C/H :) 

Edytowane przez Adrian Yuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poprawiony, dzięki za reprymendę :) . No cóż, może ktoś się jeszcze pokusi o zajrzenie i coś doradzi, ewentualnie może ktoś się zna lepiej niż ja na rom'ach i mógłby trochę zmodyfikować mój obecny ? Tak żeby więcej miejsca było xd... Zrobię pełną kopię jesli potrzeba i podeślę :) (tylko potrzebuję troszke pomocy czym mam ją zrobić xd ... Titanium Backup ? Recovery ? ;x.. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez roota ? Raczej nie zadziała a nawet nie wiem czym to cholerstwo root'nąć ... W zasadzie to nawet nie mam co przenieść bo po aktualizacji usług google play, marketu i kalkulatora mam ledwo miejsce na facebook'a lite i messengera... ;__; 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez roota ? Raczej nie zadziała a nawet nie wiem czym to cholerstwo root'nąć ... W zasadzie to nawet nie mam co przenieść bo po aktualizacji usług google play, marketu i kalkulatora mam ledwo miejsce na facebook'a lite i messengera... ;__;

Spróbuj apką kingoroot i kingroot

Powinno ruszyć telefon i go zrootować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, jutro spróbuje i zobaczymy co z tego będzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Telefon kosztuje nie całe 200 zeta i jest mało popularny więc nie znajdzie się na niego Custom ROM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Macie może jakiś pomysł na to. że gdy włączam tryb recovery vol+ - power mam jakieś chińskie znaczki :o

A gdy włączam przez vol- odpala mi się telefon w trybie awaryjnym :/

To stockowe recovery w chinolach o ile sie nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No da się, na przykład na czuja zrobić wipe czego nie polecam. Chyba ze znasz Chiński to wiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@NeoCM jest tam opcja jak się ustawi tłumaczenie z chińskiego na polski, żeby była chińska klawiatura ;)

Co do zmiany telefonu na inny, to się zgadzam. Żadnego supportu, ani nic. To bywa uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na yt są filmiki jak ogarnąć te recovery z językiem z państw azjatyckich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności