Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

LG Nexus E960 vs LG G4c.


Damian Siodłak (Donio3d)

Dobór telefonu.  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki telefon?

    • LG Nexus 4 E960
    • LG G4c
      0


Pytanie

Witam! Otóż mam problem z doborem nowego smartphone. Poluję na Nexusa, pomimo braku slotu na kartę SD. Lecz zaciekawia mnie także LG G4c. Pomożecie z doborem? Mam także świadomość że na Nexusa wyszedł oryginalny CM :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wg mnie nexus, lepsze wsparcie(zarówno producenta jak i developerskie), brak nakładek systemowych, brak śmieci, ogólnie czysty soft, a co za tym idzie... są najszybsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałbym zauważyć że jeśli znacie jakieś godne polecenia telefony w kategorii cenowej używanego Nexusa 4 (Czyt. koło 250zł) to chętnie przestudiuję propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

LG G4c - literówka była. Model G3c nie istnieje :D. Wie ktoś czy problem stanowi szklana tylna obudowa? Czyt. czy łatwo ją można robić gdy telefon upadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście mam tego świadomość. Posiadam owe silikonowe etui na swoim Ace 4, lecz z racji iż jest ono tylko na tyle, upadek z metra na kamień wystarczył by zbić mi całkowicie ekran. Jest to tylko kolejny powód wymiany na inny telefon.

 

A tak właściwie to polecacie jakieś telefony? Zależy mi oczywiście na szybkości - nie gram zbytnio, sporadycznie. Dla mnie to urządzenie do przeglądania internetu i porozumiewania się ze światem. Lecz wiadomo nie wyrzucę kilka kafli na najnowsze telefony. Przedział poniżej 500zł. Oczywiście używane. Chyba że ktoś wyłapał coś fajnego z abonamentu za 50zł bądź niżej - chętnie zwrócę uwagę. Oczywiście bez dopłaty półtorej kafla :D.

 

Z góry dzięki za rady :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam Nexusa od dwóch lat i wytrzymał dosłownie wszystko. Jeżeli telefon upadnie na ramke lub płasko na ziemie to z metra lub nawet wyżej nic mu się nie stanie. Nie ma za to najmniejszych szans przy upadku na nierówności. W moim przypadku był to spadek z 20 cm pomiędzy dwie kostki brukowe  :( Jeżeli planujesz kupić ten telefon musisz wydać przynajmniej te 500 zł za używke. Wszystkie nowe telefony za 500 zł na allegro pochodzą z Chin Singapuru itd. i są to podróbki lub telefony z odzysku. Za 250 kupisz w najlepszym wypadku taki z rozbitym digitizerem a koszt nowego wyświetlacza (od LG) wynosi około 400 zł. Na allegro pełno takich z nieoryginalnymi wyświetlaczami. Wymiana samego digitizera też jest bardzo kłopotliwa i często telefon po takiej naprawie działa tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności