Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Seeder 2.0.0 eliminacja 90% lagów - przyśpieszenie telefonu!


kinomam0

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja jest przeznaczona dla telefonów 1 i 2 rdzeniowych. Te mają problem z szybkim przeliczaniem adresow, program jedynie nadzoruje pracę procesora który nie jest w stanie szybko czyścić nie używanych adresów.

Sam developer twierdzi że ten program może uceglić telefony 4 rdzeniowe. W jednym z wątków na xda pisze ze osobiście pozbył się swojej S3. Wiec tu proponuje nie używać programu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dawałem...zrobiłem unroot i potem root...kombinowałem na różne sposoby i nie dało to żadnego skutku...a może to być wina kernela?bo ten który mam teraz jest chyba nowszy niż ten podany z romem...może kernel blokuje bo jak był wcześniejszy to seeder działał normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nawet nam jest trudno zdiagnozować co może być przyczyną. Wgraj podstawowy karnet i wtedy spróbuj. Daj znać czy zadziałało, jak nie, będziemy szukać dalej. Może RM nie wspiera seedera...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłem ustawienia fabryczne(DarkCM-11)i super user zaczął działać prawidłowo,ale seeder nie chce się włączyć.Dalej wyskakuje komunikat"seeder was unable to start the RNG service.Check your superuser and/or su binary installation,or try restarting yuor device."

Kernel jest ten który był z romem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

co mam zrobić jeśli Seederowi przyznałęm uprawnienia Superusera i Sup daje apce dostęp, ale komunikat o błędzie uniemożliwiającym działanie wciąż występuje... Posiadam Galaxy Trenda więc zależy mi na tym programie ;)

Komunikat: "Seeder was unable to start the RNG service. This usually happens if your device is not rooted, or if Seeder has been denied root privileges. Check your superuser and/ or su binary installation, or try restarting your device." Zrobiłem wszystkie podane wyżej polecenia, su binary też i nie działa!

Dodam, że Trend działa na CM11...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pytanie mam, otóż czy ta aplikacja działa tak samo jak task killer czy to już inna bajka? Bo zainstalowałem te aplikacje (mam root) i telefon "chodzi" o jakieś 150% szybciej ale nie jestem pewien czy jest to bezpieczny sposób na eliminacje lagów na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Skuchacz przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności