Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Z abonamentu na kartę, jaką więc kartę wybrać?


dre4merOn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć w środę będę zrywał umowę z Plusem na szczęście bez kary ponieważ kończy mi się umowa w terminie 25 września. I chciałbym przejśc na kartę, jaką wybrać? Zależy mi na internecie chociaż 1,5GB i no limit ze wszystkimi bez żadnej umowy, dzięki z góry. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nju mobile? albo play na kartę?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nju to może nie ale play jak najbardziej. A jaką ofertę od Playa konkretnie wybrać? A jak z zasięgiem playa jeśli chodzi o internet? Słyszałem ,że plus ma lepszy zasięg. Więc może w plusie zostać tyle , że na kartę, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nivez em, wiesz, zależy gdzie plus ma lepszy zasięg :D mi T-Mobile całkiem całkiem łapie, a kumpel co ma net z Play ma połączone cały czas z T-Mobile, nie daj sobie wmawiać że plus is good, był dobry, ale bardzo dawno temu, zanim został przejęty... a teraz to czysty marketing, play fakt lte w innych sieciach nie ma, ma tylko w swojej macierzystej, to może virgin mobile?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę miał już za chwileczkę zagwozdkę Plus czy co innego. Zależy mi na nielimitowanych smsach  lub ewentualnie nie obraziłbym się na internet 1- czy tam 2 GB bo net mam w domu dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play korzysta z przekaźników innych operatorów.

 

Teraz każda sieć poszła za przykłądem pleja i wprowadza opcje "wszystko za darmo" - czyli wychodzi, że płacisz i tak "ratę" miesięczną w danej wysokości, jedynie nie jesteś związany umową - zatem w każdej chwili możesz zmienić numer. Nie wykupując pakietu, raczej się nie opłaca.

 

Virginmobile to jest bodajże subsieć do PLAY, ponieważ w ofercie mają do siebie i play za darmo.

 

Orange bym odrzucił - zawsze mnie zżerali, tak samo ti-mobajl.

 

Play ma ofertę 4w1 za 21zł lub "unlimitted" za 35zł (różnica taka, że przy 21zł płacisz za połączenia do innych sieci)

Virginmobile ma ofertę #bezlimitu za 29zł i to jest chyba najlepsza oferta. - Tylko zależy jak długo ją utrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie Orange ale dzięki FB i messengerowi muszę iść na kartę

Potrzebuje tak z 2-3 GB neta miesięcznie i doładowania za jakieś 10 zł

Cos jeszcze polecicie

Tylko karta nie chce czegoś takiego, że płacę co miesiąc. Chcę iść do kiosku i mieć doładowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cyrograf z Plusem się skończył. Teraz myślę co by tu wybrać w kwocie 30 zł miesięcznie. Potrzebuję mieć no limit sms'ów i neta chociaż 1-2 GB. Rozmowy też mogą być no limit chociaż z powodu swojego słuchu nie dzwonię zbyt często. Obojętne mi czy to będzie abo czy na kartę. Max 2 letnia umowa bez fona. Atywacja możliwie niska kwota lub bez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cyrograf z Plusem się skończył. Teraz myślę co by tu wybrać w kwocie 30 zł miesięcznie. Potrzebuję mieć no limit sms'ów i neta chociaż 1-2 GB. Rozmowy też mogą być no limit chociaż z powodu swojego słuchu nie dzwonię zbyt często. Obojętne mi czy to będzie abo czy na kartę. Max 2 letnia umowa bez fona. Atywacja możliwie niska kwota lub bez.

Oferta Heyah za 35 zł
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności