Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Motorola Razr XT910] Brak możliwości instalacji CyanogenMod 12, unlock bootloader?


daniel lesinski

Pytanie

Witam Panowie probleme z moim razer xt910 nie moge wgrac cm12 na stocku oraz nie moge  ściagnać porgramu do unlock bootloadera;/nazywa sie on baypas czy jakoś tak;/ jezlei ktoś ma bede wdzieczny o link na dysku wirutualnym:) chyba ze macie jakiś inny sposób;) i moje pytanie CZY te rejzerjki są takie ciche jak  właczamy odwarzacz MP3?bo mój gra mega cicho;/jak to mozna rozwiazać? ;/  aktualnie wgrany 4.1.2 JB NIEBRANCODWOANY   wgrywany przez rsd.Macie jakieś inne propozycje na rom  myśłałem jeszcze na 4.4.4 bede wdzieczny za linki do do dobrych custom

romów :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@daniel lesinski ja poprawiłem ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jutro po pracy bede patrzył :) a wzgledem androida i bootloadera?  zaistalowałem już raz 5.0 ale na sloci 1 bo na stock nie chciał sie wgrać i nie działał aparat;/ czyściłem dane flash i dlaej nic;/ i nw jak teraz zrobić wczroaj wgrałem niebrandowany rom 4.1.2   wiem ze sie da bootloader odblokowąc ale nigidze nie ma tego programu bo linki wygasniete;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobacz ten program na chomikuj, ja zawsze tam patrze jak linki powygasały, a co do aparatu, proponuje wgrać inną apke z go do aparatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

szukałem nigdzie go własnie na chomikuj ni ma no nic trudno;/ a jak zainstlować ten rom cm12 co jest na forum  na stocku i czy jest w pełni funkcjonalny ?i mam takie pytanie wzgledem karty sim bo starą karte orange  te pierwsze co były z wyłamaniem na microsim  normalnie mi wykrywa a te nowej nic zer;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności