Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Full wipe po instalacji stock'a lub custom rom'ów


Archie111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam[emoji4]

Nie dawno po instalacji stocka przez odin telefon wpadł mi bootloop hard reset załatwił sprawę[emoji4] potem dowiedziałem się na forum, że powinienem po instalacji wyjąć baterie w trakcie pierwszej bootanimacji i w recovery zrobić wipe'y. No więc chciałbym spytać czy w każdym telefonie po wgraniu stocka należy zastosować tę metodę? A jeśli chodzi o customy czy po instalacji należy jeszcze raz zrobić wipe'y bądź przyw. ustaw. fabtyczne już w systemie? Pytam ponieważ w większości poradników które czytałem na forum nie mówią co robić po instalacji[emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam[emoji4]

Nie dawno po instalacji stocka przez odin telefon wpadł mi bootloop hard reset załatwił sprawę[emoji4] potem dowiedziałem się na forum, że powinienem po instalacji wyjąć baterie w trakcie pierwszej bootanimacji i w recovery zrobić wipe'y. No więc chciałbym spytać czy w każdym telefonie po wgraniu stocka należy zastosować tę metodę?

Tylko przy wgrywaniu jednoplikowego romu, przy trzyplikowym wszystkie wipy same się robią a co do customow można zrobić wipe ale przy niektórych nie można, bo mogą być jakieś tweaki na partycji data więc wipe przed i po można by było robić po instalacji cm

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak ;)

Czym są tweaki na partycji data? Nie znam jeszcze tego określenia ;)

To są ulepszenia tej partycji, np. Są tweaki dzięki którym aplikacje zajmują mniej miejsca itp. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cm'y są na źródłach kodu aosp, więc, nie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle developer informuje że nie należy wykonywać wipe,

pamiętam jak miałem ŚP LG GT540 to na cm9 nie można było wipować bo coś tak coś tam :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgraj lepiej tego moda na pamięć na apki 2gb z groszem i nie przejmuj się przenoszeniem na sd, no ewentualnie na pamięć telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności