Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jaki telefon polecacie do 500/600zł?


FajnyNick

Pytanie

Siemanko. Aktualnie mam SG Core Plus. Telefon na początku był dobry. Wszystko ładnie chodziło aż kilka dni temu zaczął się zawieszać. Mam zamiar zmienić telefon ale nie wiem jaksi będzie dobry. W tym sensie, że będzie dostęp do CM, nie będzie się zacinał. Przedewszystkim, żeby można było ustawić instalacje aplikacji na kartę pamięci. Żeby gry typu Asphalt się odpaliły i się nie zacinało. Łatwy root tak samo. Jaki telefon polecacie do 500/600zł? :)

Albo moze coś z iOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

s3 raczej odradzam, e3 ma już słabe podzespoły jak na te pieniądze. Ja proponuję z1, z1 compact, HTC one m7, lg g2, desire 820, SGs4, xperia ZL, xperia z, nexus 4. uff to chyba tyle... :D Szczerze mówiąc to nie jestem pewien co do niektórych pozycji, czy trafią się jakieś fajne egzemplarze, ale warto poszukać.

Jeśli chodzi o rootowanie to to Samsungi są bardzo proste, xperie podobno też ale ich nie robiłem jeszcze, HTC należą raczej do trudnych, dość pracochłonne, LG nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

polecam wszystkie, ale jeśli miałbym brać dla siebie to chyba wybrałbym z1 compact, ale wszystkie te telefony, które podałem są ok. Wszystko zależy od tego na czym Ci zależy. Rozejrzyj się może za konkretnymi egzemplarzami i tu wrzuć to może coś wybierzemy ;) na stronie mgsm.pl jest też fajna porównywarka gdzie możesz sobie kilka telefonów zestawić w jedną tabelkę, warto skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@FajnyNick chyba nie ma opcji do wgrywania romu tak jak na androidach, że jakiś apple flashtool czy coś, aczkolwiek może się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale wiesz, on napisał że przy kolejnej próbie flahsowania errorowało mu,

także nie chce obrażać apple boy'i ale może Ci się udać, aczkolwiek nie bierz iphona :D

bez kombinacji za taką cenę kupisz dobrą lumię, która ma lepszą optymalizacje niż ios i nie jest droga aż tak ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm moim zdaniem za 600 zł najlepszy wybór to nexus 4 ( lub 5 tylko kosztuje więcej :D ) oraz motorola moto x 2014 za 700 zł możesz już kupić nową . 

 

Plusy nexusa :

- pierwszy dostaje aktualizacje oprogramowania 

 

Plusy motoroli : 

- ma czystego androida bez nakładki operatora więc telefon się nie ścina :D

 

A jeśli chodzi o iphon to jak brać to tylko 4s , 5 , 5c ( 5c jest lepszy i tańszy od 5 ) ludzie którzy hejtują sprzęt od apple robią to tylko dlatego ponieważ nie stać ich na sprzęt od apple ( takie jest moje zdanie )  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ Spierał bym się z Tobą, dlaczego? bo Apple robi wszystko by wyssać hajs od człowieka, na przykład, ten nowy imac, ile kosztuje a co potrafi? dodaj do tego jeszcze koszt przejściówki na więcej końcówek, ale mniejsza, nie mam ochoty na walkę apple vs android czy coś,

a jeśli chodzi o telefon to za 600zł powinienieś wychaczyć używaną zetke [xperia z] lub s3 neo/lte ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Iphone naprawisz bez problemu.

W przypomocy iTunes.

Miałem zablokowanego 3gsa (właściciel kodu zapomniał i zgłosił się do mnie).

Bez problemu wprowadziłem go w tryb dfu czy jak to się tam zwie.

I wgrałem najnowsze oprogramowanie od Apple.

Tylko simlock z orange wrócił w moim przypadku i bawiłem się potem w zaniżanie baseband żeby za darmo zdjąć simlocka.

Jak chcesz brać jabłko.

To radzę poczytać ma temat wgrywania systemu i jb.

To drugie w moim przypadku było o wiele bardziej skomplikowane niż root w androidzie.

No ale wtedy też zrealizowałem na własną rękę pierwszy raz cokolwiek od Apple to człowiek nie wiedział co i jak.

Potem już jakoś idzie.

Ją bym tam brał Androida.

Zawsze kartę pamięci można włożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://olx.pl/oferta/motorola-moto-g-lte-xt1039-CID99-IDaWvrh.html

Do tych pieniędzy polecałbym coś takiego.

Akurat ode mnie z miasta.

Ale w podobnych cenach chodzą.

I ludzie sobie chwalą.

A w ostateczności jeszcze do tej kwoty idzie upolować IPhone 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanoge...akładać-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności