Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia SP] Po instalacji CyanogenMod 12 telefon się nie uruchamia


Krystian Klausti

Pytanie

Witajcie drodzy mili ^^ Kumpel chciał żebym mu zainstalował cygana.Chciałem temu sprostać gdyż wcześniej instalowałem na mango i na tass (miniacze oniaka i szajsunga) ale no cóż przerosło mnie to :P Opiszę co zrobiłem, pierwsze co sprawdziłem bootloader no i się okazało że był odblokowany :D myślę sobie już połowa roboty z głowy.. następnie cofnąłem do ustawień fabrycznych nie wiem po jakiego czorta (myślę że wtedy bootloader się zablokował lub nie,nie wiem) zainstalowałem CWM i zrobiłem rota jakimś szajstwem. Przeszedłem do instalacji było już po 2 ale spoko browarki łykane jakoś się funkcjonowało ;) a więc chciałem wgrać kernela z folderu z cyganem ale wyskoczył log że trzeba mieć rota czy jakoś tak nie pamiętam :D to gapssy i cygan na kartę i myślę sobie poleci bez tego zainstalowałem przed i po każdej instalacji data vipe i te drugie no i rebot ciach

telefon się nie włącza ja wkur.. no dobra to w kime... rano paczam no to samo nie chcę się włączyć, kombinacjami klawiszy coś kolorki chodziły działał flashmode, chciałem zainstalować kernela 2 raz i dupka to samo,zrobiłem reinstal flash toola zainstalowałem sterowniki i dupa teraz tel przy włączaniu miga na czerwono flash mode (niebieski kolorek) czasami zadziała ale nie na długo wyłącza się po 2 min sam i dioda świeci na czerwono... przeczytałem że może pomóc w takiej sytuacji flash roma czy coś takiego (to co ma dużo  mb :D ) no ale jak jak flash mode nie działa mogły mmi się popsuć sterowniki, dużo instalowałem innych do SP i dalej to samo.Ludzie sory że piszę tak ale Zaraz robota w sadzie ;/ Wiśnie rwę, w ten gorąc łeb mi siada, nie mam pomysłów piniądzów też bo wiśnia tania :D Tel kumpla nie chcę za to bulić XDD co mam zrobić dajcie pomysły być może coś wskóramy razem :D piszcie ja po 17 będę z powrotem 

 

 

 

 

 

 

 

6


Dodam że telefon był prawie rozładowany gdy przystąpiłem do procesu instalacji cyanogenmod no i macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Telefon powinien być naładowany (coś ok.70%) przy instalacji czegoś.
2. Poczekaj dzień i nic nie rób z telefonem przez ten czas ( mi tak pomogło)
3.Jeżeli będziesz w stanie wykonaj: http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1963-sony-xperia-sp-instalowanie-oprogramowania-za-pomocą-programu-flashtool/

No i wcześniej, naładuj telefon
 

(Jeżeli czegoś nie zrozumiałem to przepraszam, bo ten tekst jest strasznie pogmatwany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności