Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia T] Czy jest jakaś metoda na odblokowanie bootloadera?


C0nvert-R

Pytanie

Witam.

Mam znajomego z Xperią T. Chciał żebym przerobił mu telefon - oczywiście CM 12(.1) i te sprawy. :D jednakże mam problem podobny co w Xperii J.

Bootloader zablokowany, a gdy wchodzę w Configuration Status mam "Bootloader unlocking allowed: NO". Telefon od Orange. Trzeba będzie się bujać z Orange Expert, czy jednak w przypadku tego fona będzie można się od tego wykręcić?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nic nie zrobisz :/

możesz pokombinować z kingo rootem, mi na Arc S odblokował bootloader :P

jednakże nie daję gwarancji że uda Ci się odblokować bt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no fakt, nie była :/

nwm może boxem da się zdjąc blokade od ''kochanego'' orange :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

box to coś fizycznego :D to nie jest program, który możesz sobie zassać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no fakt, nie była :/

nwm może boxem da się zdjąc blokade od ''kochanego'' orange :/

Raczej się da ale tylko boxem :/

To poproszę download i tutka do boxa. ;) dość łatwo go znaleźć, czy nie za bardzo?

Oo to za dobrze by było jakby to było nie pudełko za 600zł tylko program do pobrania za free xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

Box służy do naprawy boota w telefonach/urządzeniach opartych o ARM takich jak XScale PXA312, XScale PXA270, Qualcomm MSM62xx, S3C2440 jak także Broadcomm BCM21xxx. Urządzenie oprócz jedno przyciskowego systemu naprawczego dla urządzeń posiada także zaawansowane funkcje jak możliwość uruchomienia wirtualnego serwera GDB i śledzenie wykonywanego kodu na podstawie dumpa z urządzenia czy też pełne wsparcie dla skryptów CMM Trace32.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nikt nie zdejmuje tymi sposobami bootloaderów. Jeżeli już tak to w bardzo znikomej ilości, bo były by poradniki do tego na xda.

A widocznie się to nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest metoda standardowa... Orange zakłada dodatkową blokadę, której tak nie zdejmiesz. :)

Czytam forum, spokojnie. ;)

Poza tym doczytaj pierwszy akapit - szukam metody dla znajomego który ma fona z Orange. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie szkodzi, rozumiem. :) Zresztą wielokrotnie sam tak poprawiam. ;)

Ten salon to właśnie Orange Expert. Gdzieś w Warszawie. Tylko tam to zrobią, normalnie jest "nie wiem nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem". :P Chyba, że inny oddział OE. ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale to jest płatne. I szukam sposobu jak tę płatność bodajże 50 zł ominąć. ;_; Bo jak to ja unikam płacenia. ;)

No cóż, nie sądzę żebym coś poza boxem znalazł. ;)

****TEMAT DO ZAMKNIĘCIA, WĄTEK WYCZERPANY****

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności