Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Alcatel One Touch Evo 7] Nie włącza się


KitLer

Pytanie

Witam. Mam taki dziwny problem. Otóż kochany tablet ma starego andka (4.0.4) Na którym filmy na YT w HD działają 1:20 min. Nie o tym rzecz.

Po wgraniu nowego systemu (Uwaga! Nie ICS CM 10) tablet po prostu nie wstaje. Co więcej. Po podpięciu kablem USB widzi go tylko RKAndroidTool/ Batch Tool.  Po kliknięciu resetu (przycisk) Jest po prostu cegłą. Dopiero po przycisku Vol (+) podłącza się. I tak w kółko. Po restore jest OK ale ja chcę CM'a 10!

Pomoże ktoś coś? Tableta mam tylko do YT i interentu więc w grę nie wchodzi wymiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W media expert znalazłem Tab 3 za 380 zł. Czas wystawić na Tarnowiaka Evo 7 i witaj ero szybkości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DaRkShAdOw To kupa xD Mam jeszcze mini 2. Ciul, że 360p.

Znalazłem poradnik. Jeszcze jeden. Jutro zabieram się do roboty. Ale jest 30% szans, że zadziała xD


Teraz mi nie wchodzi recovery :v

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też tak miałem xD udało się po podłączeniu wyłączonego tel do USB/ładowarki i po pojawieniu się ekranu ładowania wcisnąć kombinację klawiszy do recovery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności