Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia Z] Dioda mruga, wibruje i nic dalej


Magic78

Pytanie

Witam, xperia po podłączeniu do ładowarki zapala na chwilę diodę na czerwono , wibruje raz potem trzy razy i tak w kółko. Próba power + Vol Up - żadnego rezultaty. Po odłączeniu baterii od płyty głównej i podłączeniu do ładowarki wyświetla co chwilę logo SONY i nic więcej. Komp nie wykrywa telefonu. Po podłączeniu naładowanej baterii z innej xperii to samo.... Można coś z tym jeszcze zrobić?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi to wygląda na uszkodzoną baterię, czyli ogniwa...

Niestety, ale serwis... :)

 

Gdyby był to telefon z baterią, którą można wyjąć, to szczerze zakup nowej baterii to nic szczególnego ;)
No ale bateria tutaj jest zabezpieczona, nie można jej wyjąć, więc musisz dać do serwisu na wymianę ogniw w smartfonie. Miałem podobną sytuacje z moim Samsungiem Galaxy Trendem. Bateria była napuchnięta i na początku bateria wytrzymywała 30 minut tylko... Naładowanie telefonu spadało do 70%, następnie telefon się wyłączał i w sekundę była zmiana z 70% do 14%. Z upływem tygodni, smartfon zachowywał się jak Twój, następnie zdechł. -_- Całkowicie nic nie reagował...

Nie ruszałeś coś przy baterii? Nie próbowałeś jej wyjmować? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bateria nie jest wyjęta, otworzyłem telefon - wypiąłem tylko taśmę od baterii i podłączyłem drugą ( na 100% dobrą dziś zakupioną ) baterię i było tak jak opisałem czyli to samo. Dziwi mnie że potem po 90 minutach, po podłączeniu baterii ( tej zakupionej ) tel się odpalił na chwilę , doszedł do momentu animacji i znowu to samo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zrób nowego użytkownika na pc, wgraj sterowniki, masz win8 w górę? to odszukaj poradnik tutaj jak wgrać stery pod win8

następnie wejdź w menadżer urządzeń i po dogrywaj ręcznie stery do nieznanych urządzeń, następnie sflashuj stocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bateria nie jest wyjęta, otworzyłem telefon - wypiąłem tylko taśmę od baterii i podłączyłem drugą

 

A więc tak jak mówiłem ruszałeś ogniwa...

Daj do serwisu telefon, by Ci państwo porządnie tą taśmę zrobili, bo ja myślę, że to wina właśnie po stronie zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności