Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Sony Xperia Z2 a Z3


Jakub Mendalka

Pytanie

Witam

 

Otóż zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu od Sony i mam na uwadze Z2 i Z3. Warto jest wydać więcej kasy za te niewielkie zmiany jakie są w Z3 a Z2. Oczywiście brakowałoby mi pieniędzy do Z3 i musiałbym dozbierać jeszcze z około 300 zł.

 

Proszę o szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z2 jest bardzo dobrym telefonem, jak dla mnie to Z2 by wystarczyła, jednak zobaczymy co powiedzą inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z2 zdecydowanie. Nie opłaca się kupować Z3, bo nie ma w niej wielkich zmian (praktycznie w ogóle nie ma) względem Z2. Ekran ten sam, aparat ten sam, pamięć RAM i ROM ta sama. Procesor ten sam, tylko wyżej taktowany w Z3. Nie opłaca się i KONIEC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Kelan jedynie co różni Z2 od Z3 to procesor ;) Z2 posiada procesor Qualcomm Snapdragon 801 8974AB 2,3GHz, a Z3 posiada Qualcomm Snapdragon 801 8974AC 2,5Ghz... Szału to nie robi, no ale...

@Jakub Mendalka Myślę, że też bym wybrał na Twoim miejscu kolego Z2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności