Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia Z3] Bug aparatu CyanogenMod - Telefon wymaga karty SD


R1kken

Pytanie

Po zmienieniu lokalizacji zapisu zdjęć na kartę SD po wejściu w aparat ukazuje się następujący komunikat:
„Zanim użyjesz aparatu, włóż kartę SD”.
Telefon elegancko widzi kartę wiec nie wiem w czym może być problem..

Jeszcze mam jedno pytanie, dlaczego przycisk aparatu nie reaguje? Na stocku było wszystko w porządku, chyba że na CyanogenMod'zie to norma...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@  Temat został poprawiony przeze mnie... Przecież On tego nie zrobi ;) 
 

Przejdźmy do tematu...

Mam rozumieć, że aparat jest zbugowany? Podaj link do tematu z którego pobierałeś CyanogenMod'a... Wiele aparatów w CyanogenMod'zie jest zbugowanych niestety i czasami nawet się nie włączają... Wskazanie zainstalowanego CyanogenMod'a powinno dużo wyjaśnić. ;)

Co do przycisku, to raczej powinien On reagować, ale tak jak to mówisz, może jest to wina CyanogenMod'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

myślę i tak że to jest bug jak to @Skuchacz w temacie napisał (:D), rozwiązanie? możesz ze sklepu play pobrać aparat google, jest ona taka sama (wręcz jak przeportowana) jak aplikacja aparat w androidzie Lollipop, co do przycisku migawki... poszukaj w ustawieniach przycisków, tam może coś być. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierałem najnowszy build z tego linka  http://download.cyanogenmod.org/?device=z3

Co do migawki, grzebałem troche w ustawieniach ale nic nie mogę znależć co by mogło włączyć tą funkcje.

Za to w tym googlowym aparacie nie ma opcji żeby ustawić zapis na karcie SD.

 

PS. Nie widze opcji zmiany nazwy tematu.


To co, nie da rady ustawić tego zapisu na kartę SD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności