Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Wypalanie ekranu w waszych urządzeniach - Bad pixele


Jumperkru

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Zalozylem ten temat, aby popytac Was, ile czasu posiadacie swojego smartfona, jaki % jasnosci macie ustawiony i ile czasu (mniej wiecej) macie wlaczony ekran w ciagu dnia, oraz, czy przez ten czas uzytkowania bylo widac oznaki wypalonego ekranu, np na belce :)

Zaczne od siebie :)

Moj galaxy s plus uzytkuje 3 lata, na automatycznej jasnosci i ekran jest wlaczony pare godzin (2-6). Podczas codziennego uzytkowania nie mam nic do zarzucenia jesli chodzi o ekran, ale podczas testow lcd widac na belce wypalenie ;/ na szczescie w codziennej "pracy" nie ma nic zlego :)

A jak jest u Ciebie?;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedynie na note były martwe piksele. Jeżeli chodzi o inne modele nie miałem problemów. Obecnie korzystam z Z2 i nie mam przykrych doświadczeń :)

 

Ogólnie używam ok. 5 godziny dziennie od zawsze. Społeczność, trochę gier, rozmowy oraz wiadomości. Jasność najczęściej na maxa :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój galaxy trend jest u mnie około 1,5roku .. na czarnym tle widać że jest lekkie wypalenie na belce ale to nie przeszkadza w uzytkowaniu :) ekran działa dość długo .. używam go do smsow, portali spolecznosciowych itd .. a jasność max u mnie to do połowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG L3, nie wiem czy to wypalenie, bo od czasu do czasu jak się przyciśnie troszeczkę bardziej ekran to jest efekt jakbym nacisnął bardzo mocno, taka biały punkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Xperii E mam w górnej części ekranu takie jaśniejsze pole takie na 0.5cm grubości i na 3 cm szerokości, bardziej widoczne na jasnym tle jak nie trudno się domyślić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma watpliwosci, czy to martwy piksel, czy wypalony ekran, to polecam program typu Display Tester :)

A co do wypalen na belce, to ponoc da sie jakos ta belke schowac w taki sposob, zeby godzina itp nie byly caly czas widoczne, wiec problemu z wypalona belka tez nie bedzie (chyba) :D

U mnie jedynie na note były martwe piksele. Jeżeli chodzi o inne modele nie miałem problemów. Obecnie korzystam z Z2 i nie mam przykrych doświadczeń :)

To giit :D Zastanawialem sie wlasnie nad xperia z2, ze wzgledu na IPS :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności