Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S Plus] Hard brick


Paniczny

Pytanie

Witam!

Mam taki problem. Chciałem sobie na telefon wgrać CM. Nie był zrootowany więc to zrobiłem, wgrałem Recovery (TWRP 2.8.1), ale przy formatowaniu plikow sformatowalem wszystko. No i telefon przy wlaczaniu pokazuje logo samsunga na zmiane z modelem. Przez odina probowalem dwoma sposobami to naprawic. Tym z bootem (czy jakos tak) i tym z One Package - efekt jest taki sam - czyli po 5 min. w Odinie pisze PASS, a telefon albo ma ekran zawieszonego ladowania (bateria z krecacym sie koleczkiem) albo logo telefonu. Nawet po odczekaniu dlugiego czasu.. Download mode sie wlacza, Recovery mode tez i nie wiem co juz mam zrobic.. Ktoś coś wie?

Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Odmontuj baterie odczekaj 5 minut, zamontuj, wejdź w recovery→wipe←koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za przeniesienie.

 

Zrobiłem jak kazałeś, i.. flashowanie w Odinie trwało tym razem nie 3min ale ponad 30min :look-of-disapproval: . A po wszystkim to samo.

Spróbowałem wyjąć baterie na dłuzej, usunac kilka razy (wipe data, cache) i caly czas to samo... Da sie cos z tym zrobic? Jeeju :genius-rage-face:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wipe zrób jeszcze raz, jak nie podziala to wgraj inny custom rom przez custom recovery

Ps nie flashuj bez baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

więc tak, masz opcję adb sideload, albo wgraj twrp i zacznie Ci telefon widzieć jako urządzenie multimedialny i będziesz mógł zgrać sobie custom rom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności