Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Mini 2 S6500D] Instalacja aplikacji w pamięci USB/Wewnętrznej


KitLer

Pytanie

Witajcie, znowu ja. Tym razem mam problem ponieważ mój miniacz instaluje aplikacje w pamięci telefonu nie w pamięci wewnętrznej. Chciałbym sobie ściągnąć większe gierki (typu Real Racing albo Fifa 15 już nie długo 16) a miejsca nie mam. Jest poradnik  w którym jest to opisane?

Nie interesuje mnie instalacja na karcie SD ponieważ mam tam tylko 1 GB pamięci z czego 3/4 jest zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Okej. Problem naprawiony. Wystraczyło pogrzebać w terminalu. Mogę zrobić poradnik jak to zrobić. Wystarczą dwie komendy :D su a później pm. Szukamy o instalacji i gotowe. :D Zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziwne. Na stokcu instalował właśnie na tej USB. Na CM 10.1 zresztą też. Tu już nie chce

Jest pamięć telefonu- 0.90 GB

I pamięć wewnętrzna (która na 2.3.6 nazywała się USB) 1.84 GB

Tak więc wiadomo, że większe gry muszę się instalować na wewnętrznej.

I tak te gry działają w miarę płynnie 29 fps z rzadkimi spadkami do 18-20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz montować katalogi, dzięki temu możesz wgrywać aplikacje na pamięć zewnętrzną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tia... Tylko czy jeśli będę chciał ściągnąć grę która waży 1,5 GB to wejdzie odrazu na pamięć zewnętrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeśli zamontujesz folder /android przez luckey patcher to powinno od razu pójść na kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności