Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Trend GT-S7560] Jak ożywić ?


krolm100

Pytanie

Witam 

Jakiś miesiąc temu dostałem Trenda do zmodowania tak aby nie zamulał ipozostał w miarę stabilny. Z Cm'a musiałem zrezygnować, bo ma dużo buggów.

Wgrałem więc czysty- niebrandowany stock na polskę, CWM z superuserem, kernel Sadmana v7 1,3ghz 325mhz gpu i Pureperformance dla stocka . Telefon oczywiście dostał niesamowitego kopa i dało się go w końcu używać. Dzisiaj jednak do mnie wrócił z największą zmuła jaką kiedykolwiek widziałem, dosłowna masakra, sprawdziłem wszystko i okazało się, że jest tylko ~50mb wolnego ramu, więc w sumie się nie dziwię, ale nie mam pojecią gdzie ten cały ram się podział... widzę, że jest sporo jakiś operacji z Android i coś z google i nie wiem co z nimi zrobić... Postanowiłem zrobić wszystko od nowa i do tego SWAP (nie wiem ile?) na karcie 10klasy 8Gb i wgrać od facebook Lite. Macie jeszcze jakieś propozycję co mogę zmienić w tym telefonie ? Ile dać tego SWAP'u ? Liczę na waszą pomoc.

ps. Jakby ktoś wrzucił link z poradnikiem o tworzeniu SWAPu to też będę wdzięczny :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

hmmmm.... możesz dać 256mb nawet na 10tce


http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4719-40-jak-odlagowa%C4%87-swojego-androida/

rzuć tu okiem ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@krolm100 w sumie ten od cm jest to zwykły aosp lekko zmodyfikowany :P

jak chcesz


a osobiście polecam nova, holo, apex :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

aosp=czysty android

spróbuj z holo na początek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ dość ciekawy pomysł, z tym że te animowane tapety dadzą miejsca wolnego, oczywiście zakładając że nie są ustawione jako tapeta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierz apke Terminal emulator i wpisz w niej

Free

Jak zobaczysz tam partycje swap i ile zajmuje to wszystko jest okey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"not found" :\ ale lipa, co może byc nie tak ?

edit:

zainstalowałem busybox i zrobiłem wszystko od nowa, teraz wyświetla się pełno cyferek xD jest dobrze, szkoda, że nie widać tego w menadżerze aplikacji.

Podpowie ktoś co teraz mogę bezpiecznie usunąć\wyłączyć ?

z takich dziwniejsych uruchomionych apek są:

DSMLAwmo

MAPServiceSamsung

Usługi google

mapy

Secphone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

busybox to jest biblioteka potrzebna do uruchamiania niektórych aplikacji potrzebujących roota, taki plik dll windowsowy to jest :P

SU raczej na pewno nie ruszaj tek apki ;)


busybox to jest biblioteka potrzebna do uruchamiania niektórych aplikacji potrzebujących roota, taki plik dll windowsowy to jest :P

SU raczej na pewno nie ruszaj tek apki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

apke do instalowania busyboxa tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności