Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Nexus 4] Problem z wyborem sieci


Bartek  Kuzij

Pytanie

Witam posiadam LG nexus 4 (Root) android 5.1.1 mieszkam w łodzi i wiadomo że jest zasięg Fest obojętnie jakiego operatora .... są jednak takie punkty gdzie play ETC gubi swoj sygnał i automatycznie telefon przełącza mi sie na sieć Play(t-mobile) najczęściej :P a mój problem polega na tym że gdy wrócę już do tego miejsca gdzie zasieg play jest na 100% z bardzo dobrą jakością sygnału... To moj telefon nadal trzyma sie twardo Tego badziewa z t-mobile i przy ikonce zasiegu mam "R"  co nie pozwala mi na korzystanie z internetu np... bardzo to irytuje :) jedynie co mnie ratuje to ręczne przełączanie się na normalny zasięg play :D a  podpowiedzcie mi jeszcze bo mozna wejsc w to ukryte menu w nexus 4 i tam wybiera się również preferowaną sieć jest niby LTE ale w Polsce chyba  tym zakresie nie działa ... ale co reszta jaką opcje najlepiej ustawić ... żeby nie łapał mi tego "R"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nie wiem jak to jest, ale raczej spaliło by Ci kabel od słuchawek jakby grały głośniej dość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchaj, nie wiem czy ktoś ci to radził. Mam też nexus i spróbuj wyłączyć roaming potem wybiez sieć na stałe play. Powinno pomoc i jak stracisz zasięg to zwyczajnie nie będziesz go mieć i nikt się nie dodzwonić. Dziwne że NET chodzi ci tylko w sieci play bo oni oferują zasięg 4 sieci. Pogadaj z operatorem czemu masz Neta tylko od nich skoro dzwonić mieszkańców np z T-Mobile. To pewnie wynika z planu lub umowy jaką podpisalles z nimi.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności