Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Trend] Problem z wgraniem nowego SystemUI i zmianą Bootanimacji


DusieK

Pytanie

Hey, przejde od razu do sedna sprawy .. jak wiecie CM na Galaxy Trend nie powala, wiec chce zmienic stock pod wyglad CM 9 .. do tego pobralem CM 9 na galaxy s2 .. launcher zmienilem klawiature tez, pare apek takich jak apollo se dodalem ale mam problem z zmiana SystemUI i bootanimacji .. jak zmienilem SystemUI to status bar znikl (wyskoczyl error ze systemui nie odpowiada .. po rebocie powiadomienia ze error nie bylo tak jak statusbar i tapety) a bootanimacje to wql nie mam pojecia jak zmienic na moim galaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bo na stocku może być w innym formacie.. A co do systemui... Musi być na daną wersje systemu, oraz na dany model, inaczej nie będzie działać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Razem z SystemUI.apk, Settings.apk i Framework-res.apk(3 aplikacje, w ktorych trzymany jest wyglad) jest jeszcze potrzebny plik *.jar (android.jar, framework-res.jar czy jakos tak). Samo dogranie "nie styknie", samsnug ma ostro zmodyfikowany soft (bootanimacja w chorym formacie, inne ustawienia status nar i systemu). Jak koniecznie sie uprzesz, to musisz poczytac o apk tool (dostepny na tym forum w dziale developer) no i licz sie, ze potrzebujesz podstawowa znajomosc xml i javy, bo to ppdchodzi pod theming softu (bakus moze sie wypowiedziec na ten temat)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ewentualnie zabawa z xposed, nic innego na dzień dzisiejszy nie zdziałasz na stocku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używałem xposed na tym urządzeniu i szczerze Ci powiem, że są tam bardzo fajne animacje... Nawet Matrixa można tam znaleźć :)

W razie problemów i pytań pisz... Po to ja i reszta ekipy tu jesteśmy :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DusieKx3

Jeśli kolego chodzi Ci o xposed i jego instalator to tutaj masz LiNK :)

Jeśli chodzi o moduł to jak dobrze pamiętam trzeba zainstalować Busy Box i jakiś framework. Wszystko jest w tej apce w linku :)

Edytowane przez PeliKan
Nie cytuj posta, na który odpowiadas,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności