Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S Plus i9001] Ciągła aktualizacja systemu


didek102

Pytanie

Witam, niedawno pobrałem CyanogenMod'a 12 z tego forum:

forum.xda-developers.com/galaxy-s-i9000/i9001-development/gt-i9001-cyanogenmod-12-0-adc-team-t2971987

Wszystko działa bardzo dobrze, aż śmiga.

ale jak włącze telefon pojawia się informacja:

Android jest uaktualniany

Pobieranie aplikacji

1 z 1

Taka wiadomość zawsze wyskakuje zwykle po zainstalowaniu gapps'y, ale u mnie jest za każdym włączeniem urządzenia.

Przez to telefon włącza się jakieś 10 minut.

Jak to wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

to tylko zwykla apka która się ładuje do pamięci, tzn że prawdopodobnie kasuje sb dalvik chace i cache co reboot, jak wiesz jaka to apka i wiesz do czego ona jesti jest nie potzrebna mozesz wykasowac ją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

spróbuj z inną paczką gaaps, wydaje mi sie ze wgrales te paczke co daje Ci google play na partycji /data i to dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuję z innimi paczkami.

spróbuj z inną paczką gaaps, wydaje mi sie ze wgrales te paczke co daje Ci google play na partycji /data i to dlatego

Jak mam wgrać gapps poprawnie?

 

PS z innymi paczkami jest tak samo. Chcę zauważyć że podczas instalowania systemu pojawia się informacja o instalacji/aktualizacji wszystkiego np. 25, 90 (zależy od ilości aplikacji w gapps), a kiedy uruchamiam system od nowa pojawia się informacja o aktualizacji tylko 1 aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zobacz czy po odinstalowaniu usług google play problem się powtarza

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wyczyść dane aplikacji google play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to właśnie przez usunięcie usług Google play, jest ten problem ze sklepem czyli można by było instalować aplikacje z innych źródeł bo bez usług google play sklep nie będzie działał, można też ogarnąć właśnie te usługi jako plik apk i wtedy spróbować zainstalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm, dziwne, kiedyś nie były wymagane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zainstalowałem google play z normalnego apk znalezionego w internecie. Jak na razie wszystko jest ok.

Jak coś będzie nie tak, to napiszę. :)


I jest problem... Zainstalowałem starą wersję usług google play. A nowa instaluje się w nieskończoność (już 20 minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stare wersje usług google play instalują się długo ale się instalują.

Nowe wersje instalują się z pół godziny a potem wyskakuje informacja "Aplikacja nie została zainstalowana"

 

Kiedy instaluję starą wersję i próbuję zaktualizować w google play jest napisane "Nieznany błąd (-510)". (Nie pamiętam liczby, ale na początku jest - )


hmm... można by te odinstalować i z innymi spróbować np. tymi : http://www31.zippyshare.com/v/FJgEqrwU/file.html

Nagle... Niespodziewanie... Po wielu próbach...

Zainstalowało się! Nie wiem jak ale póki co wszystko jest dobrze.

 

Póki co nie widzę problemów. Jak zobaczę jakieś to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem podany w nazwie tematu został rozwiązany, jak będziesz miał kolejny problem do rozwiązania do napisz nowy temat


Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności