Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Ace 2] CyanogenMod 11 by ChronoMonochrome - 30/07/2015 [WERSJA FINALNA]


The Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem po wgraniu,cały czas zapętla mi się teamwn czy coś takiego już kilka razy wracałem do stocka i gdy wgrywam wszystko odnowa to tak mam,problem się zaczął po wgraniu kernela 3.7 i odtąd mam problem z zainstalowaniem cm11.Już nie mam pojęcia co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ohara zobacz czy najzwyklejszy wipe nie pomoże, jak nie to daj format /system /data /cache i dalvik i wgraj rom od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałem już kilka razy,teraz np.chciałem doinstalować gapss i zrestartowałem do recovery i zapętlał się do napisu samsung i wyłączał,robiłem tak po wgraniu stocka 4.1.2 xeo,potem root,potem to:

 

Wipe Data / Factory Reset
Wipe cache partition
Advanced > Wipe Dalvik cache
Mounts and storage > Format System > Go Back
Wybierz opcję Install Zip > Choose zip from sdcard

i poźniej jak chciałem wejść do recovery to właśnie włączał sie tylko do napisu Samsung i tak wkółko restart i do samsung.

 

Po długiej walce udało się wkońcu wgrać i wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zainstalowałem Rom wraz z odpowiednimi gappsami (te z forum), lecz niestety nie zainstalował sie sklep play. Wszystkie aplikacje googlr zainstalowały się oprócz google play. Próbowałem kilka razy instalować lecz nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie napisałbym "Google nie gryzie" albo coś, ale że to forum jest inne staramy się robić wszystko porządnie wiec znalazłem:p

http://pluto.androidapksfree.com/mamba/com.android.vending-v6.0.5-80430500-Android-2.3.apk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć :)

Chcę zainstalować CM11 i będę robił to pierwszy raz i potrzebuje pomocy.

1. Gdzie mogę znaleźć Oficjalny JB i recovery lub dowolny custom rom (4.1.2+)??

2. Mam android 4.1.2 mogę od razu zainstalować CM11 czy muszę mieć 4.4.4 KitKat??

3. Jak długo trwa cała instalacja systemu??

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności