Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Ericsson Xperia X8] Android 2.3.7 nie jest stabilny co polecacie?


pawel13429

Pytanie

A więc tak android 2.3.7 jest kompletnie nie stabilny na x8 więc może jakiś zamiennik ? wszystko sie na nim tnie sklep play sie cały czas wyłącza dodam że karnelu nie zmieniałem jade na stockowym ;) wersja andka to 028 albo 023 juz nie pamiętam , więc co polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czyli nie ma simlocka, to chyba pozostaje serwis. Wątpię byś cokolwiek uszkodził odblokowując bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czy przypadkiem link do elektrody nie nagina regulaminu ale ciii...

Skoro i tak do serwisu ci zostało wysłać, możesz śmiało spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czy w starszych xperiach ale w nowszych użycie czyjejś kopii skutkuje ucegleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

3serwisy dzisiaj zleciałem został mi jeszcze jeden w trzech sie dowiedziałem że nie naprawią mi GDFS bo nie mają setool box ... nie opłaca im sie tego kupywać , w jedym usłyszałem że można naprawić to zdalnie , prawdą to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O w d.. To na xperiach też jest gdfs :o

Jak nic nie pojdzie to żyj na obecna chwile z orange, ew czytalem o swap simach czy jakos tak.. Ale nie zawsze zasieg zlapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wiesz palikan dobrze by było jak by zadziałało orange :D bo to jest tak karty wykrywa itp ale nie może sie połączyć z siecią ;) pisze brak usługi tak jak by zasięgu nie było czerwony krzyżyk nad nim jest :) (pin normalnie można wpisać)

A jak by tak wgrał 1.6 i zaaktualizował do 2.1 hmm zmieniło by to coś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm.. To jest mysl, sproboj, mi sie wydaje ze na 80% pomoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja siadam na pc i przystępuje do roboty jak będzie kicha to będziecie mogli polecić mi dobry serwis do którego można telefon wysłać i wszystko załatwić za pomocą kurjera i przelewu :D

nie dość że tego 1.6 trudno znaleźć to jeszcze jedyny jakiego mi sie udało wyszukać ( na chomiku) jest nie wykrywalny przez flashtool :/ a format dobry FTF ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wygogluj rollback to 1.6 (cupcake?) x8 powinnes znalezv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tymi serwisami to na chybil trafil, wiem że na 100% w serwisie certyfikowanym od Sony zrobia Ci, tylko wykasuja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności