Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Ktory Lepszy?


Jacuu Ś

Pytanie

Czesc! :)

Potrzebna mi jest Wasza pomoc, opinie, porady. Mianowiccie planuje kupic za jakis czas telefon i zastanawiam sie nad 3 typami:

Samsung galaxy s3, galaxy s3 neo(chyba troche lepszy od mlodszego brata) no i moj FAWORYT - galaxy s3 lte (wybralem go,na faworyta poniewaz ma 2 GB RAM)

I tu sie zastanawiam, czy kupic tanszego s3 neo, ktory tez wydaje sie byc dobrym wyborem, czy es trojeczke z LTE? A moze zwykly s3?;/ dyylemat maam :(

Dodam, ze mozliwe jest, abym po jakims czasie uzytkowania wgral jakiegos cyjanka czy cos, jesli telefon by wolno chodzil ;)

Dodawajcie swoje opinie o tych fonach, doradzcie i poradzcie :)

Aha.. Na allegro widze ze taki Nowy s3 LTE za tysiaka... Ile on naprawde kosztuje?o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wszystkie już nie są najwyższych lotów, powiedz ile masz do wydania i czego oczekujesz od telefonu. Z tych wybrałbym S3 LTE bo ma 2GB ramu, dobry aparat, fenomenalną jakość dźwięku, S3 Neo z kolei ma nieco szybszy SoC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do wydania? Jeszcze nie wiem, 8stow na pewno, mysle, ze do tysiaca ;)

A czego oczekuje? Plynnosci dzialania przede wszystkim.. W miare dobrej bateri (duzo siedze na necie) ;) Ale priorytetem jest, zeby mi nie zawieszal sie...

Piekielnie kusi mnie s3 LTE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To kupisz już inne modele. Ja na twoim miejscu nie zamykałbym się w Samsungu. 

Spójrz na modele Sony. np Xperia T3, duży wyświetlacz i dość dobre bebechy. Ponad to zastanowiłabym sie na LG G3s - fajny telefonik, kolega z pracy ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

możesz zaoszczedzić i kupić LG G2mini za około 600-700zł, 4rdzenie 1Gb Ramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to wybierz sb z 5-10 telefonów i czytaj o nich opinie, na końcu wybierzesz ten który będzie Ci najbardziej odpowaidał

mg podać dla przykładu pare telefonów wartych uwagi:

  • Nexus 4
  • G2 mini
  • G3s
  • Ew Oppo Find 7 ma domyślnie wgranego Cyanogenmoda, tylko troche droższy niż Twoje środki na zakup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem Ci tak, szczerze? To na 1GB ram myśle że powinneś komfortowo obsługiwać Urządzenie, no chyba że naprawde katujesz tel :P np 4x kompresujesz plik i np 4x wypakowywujesz plik i konwenturujesz cos jednoczesnie grajac w np asphalt 8 na full i sluchajac radia internetowego, no to wtedy 8 rdzeniowy i 2GB ram nie wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie noo.. Ale np. na moim s plus majac po zmianie softu do dyspozycji 398 MB ram to przy paru apkach widac, ze sobie nie radzi ;/. Dlatego wole byc w pewnym sensie ubezpieczony polujac na 2GB ram ;). Ale to co napisales wydaje sie byc klarowne :). Xperie tez wezme pod uwage :)

PS: Co sądzisz o galaxy s3/s3 LTE??  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

co z tego że masz tylko 398mb ram wolnego? tj android sam sb zamknie aplikacje i zwolni pamięc dla danej apki w tle co chodzi, a nie jak Windows że musi mieć wolną, a odnośnie aplikacji to też może być wina procesora, s plus chyba ma novathor o ile pamiętam, dlatego,

a o s3.. hmmm

Podobno wielu marudzi na matryce PenTile zastosowaną w nim,

hmmm s3 lte ma wiecej ram i troche lepszy jest, jest ok, tylko od razu radziłbym wgrać cm'a

jak wiadomo samsung robi dość dobre telefony ale os'y do... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hah ;) Dzieki wielkie Stary za opinie ;) Ogolnie to jak zakupie priorytetem bedzie root, a jak by "kulał" to inny soft :P

Zakupie raczej S3 LTE, ewentualnie S3 neo :) Dzieki jeszcze raz!

3mSie :) WESOLYCH SWIAT!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wzajemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w Twoim przypadku polecam Greenity jeśli jest na Lolipop'a :D

tzn kwestia ilosci ramu jest zalezna od usera, tzn dla przykladu, mojej matce wystarcza l3 II, a mi już nie xD (co za crap xD) każdy inaczej używa swój telefon, ja w swoim pisze dużo na messengerze,gg, od czasu do czasu vice city bądź inna gierka, bądź ''serfuje'' po sieci różnymi przeglądarkami (od opery po firefox), co jakiś czas słucham muzyki i mnie wystarcza 1GB ram'u :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

AlvinDK a masz taki? Jak sie sprawuje? Zmieniales soft, czy nie?:)

A wgl to gdzie mozna taki tel kupic? Kupilbym w salonie, ale tam to raczej na umowe.. A ja wole dac Manyj i git :). Na dodatek mieszkam w malym miasteczku wiec w tych sklepach ktore mam moze go nie byc ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jacuu Ś

Masz alledrogo/olx powinienes tam znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzialem tam ;) nowy juz za 8bomb :D A takie oferty to przypadkiem nie podrobki? Duuzo sie naczytalem o podrobach zwyklych "es trojek" ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

prosto możesz wykryć czy to podróba, raz sprawdź komentarze dwa lokalizacje skąd kupujesz, podróby są z zagranicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w ostatniej chwili to zauważyłem, ale wyszło na lepsze, bo chciałem sb kupić Motorole Razr I,ale wysyłka była z Singapuru to ja podziekuje, a tak kupiłem 4X'a :P

powiem tak, na pewno bd to oryginalny jak kupisz używany

jeśli pomogłem daj łapkę w górę :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności