Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Samsung Spica i5700 brak reakcji


newlee

Pytanie

Witam, od jakiś 4 tygodni wgrywałem sobie różne wersje Androida i Cyanogenmod. 2.1, 2.3 potem CM 9.0, 7.3 czy bodajże 7.4, stanęło bodajże na 7.7. Z wgrywaniem nie było problemów, telefon zachowywał się normalnie, jak i później system, wszystko robiłem wedle instrukcji, nic samemu nie grzebałem.

Po dwóch tygodniach telefon zdechł, nie reagował na ładowarkę, sposobem przegięcia styku microusb "łapał" ładowanie, ale na krótko, na dłuższą metę telefon znów siadał. Nie dało się ż wejść w tryb download czy recovery.

Postanowałem wymienić baterię, kupiłem Andida 1800mAh. Odrazu po włożeniu telefon sie uruchomił, zacząłem go ładować. Trwało to dobre 5,6h... Telefon zdechł, to samo brak reakcji na ładowarkę. W serwisie życzą sobie 30zł za samą ekspertyzę plus do 100zł naprawa więc generalnie nie opłaca się im oddawać...

Telefon nie był zalany, nie był na słońcu, nie stało mu się mechanicznie nic, czy mógł uszkodzić się z powodu CyanogenModu? Jakaś felerna wersja? Wygląda to mi na jakieś elektryczne sprawy jednak,ale ja się nie znam.

Czy mogę jakoś naprawić telefon samemu, bądź z Waszą pomocą? Ewentualnie proszę o namiar na specjalistę w Poznaniu, uczciwego.

Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam

N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z tego co piszesz to ewidentnie ładowanie. Telefon nie ładuje baterii, może jakieś uA ale wątpię by było wszystko w porzadku. Spróbuj naładować gdzieś baterie i wygrać inny rom.

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności