Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia Z3][STOCK ROM][5.0.2] Aktualizacja oficjalna od Sony Android 5.0 Lollipop 23.1.A.0.690


GeoHot

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalny Lollipop dla Xperii Z3

 

Jak zainstalować?:
http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/3007-xperia-z3-flashtool-narz%C4%99dzie-do-wgrania-firmware-mod%C3%B3w-i-innych/

 

A konkretniej:
1. Pobieramy flashtoola

2. Pobieramy pc companion

3. Wchodzimy w folder C:/Flashtool/drivers, włączamy plik "..-drivers.exe" i wybieramy sterowniki flashmode, fastboot oraz xperia z3

4. Wyłączamy telefon i z podłączonym kablem do komputera (nie do telefonu) przytrzymujemy klawisz vol- i wpinamy kabel do telefonu

5. Pobieramy soft oraz umieszczamy go w C:/Users/Nazwa_użytkownika/.flashtool/firmwares 

6. Włączamy flashtoola i wybieramy błyskawicę

7. Wybieramy flashmode, oraz pobrany plik do flashowania. W "zakładce" wipe wybieramy co ma usunąć, jeśli będzie to data to wyczyści całą pamięć wewnętrzną. Zalecane wipe

8. Czekamy do instrukcji

9. Wyłączamy telefon i postępujemy z kablem tak samo jak w punkcie 4

10. Flashowanie się rozpocznie

11. Flashowanie skończone, pojawi się INFO - Flashing finished

 

post-1-0-05435600-1426710813_thumb.png

 

Pobierz:
https://mega.nz/#!KEpy0ZqD!iVvEA-bECoT5RSwF2a25_LtuhhSi4dX576E0bnrLRaM)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Linki które podałes prowadza do wersji   " D5803_23.1.A.0.690_Baltic_Generic.ftf "

 

a to wersja do Z3 COMPACT (D5803) czy ten soft będzie pasował do Xperi Z3 ????

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% język polski jest w tym

https://mega.co.nz/#!KEpy0ZqD!iVvEA-bECoT5RSwF2a25_LtuhhSi4dX576E0bnrLRaM)sprawdz ten soft czy zgadza się pod Twoj model, jak tak to flashuj

PS:z tego tematu to bym się bał pobrac tej tego os'a bo już kolega powyzej wspomnial że to dla z3 compact i mógłbym uceglic fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeliKan - dzięki, ja mam Xperia Z3, D6603 zaraz ściągnę i sprawdzę 

Najlepiej daj screena czy coś jak będziesz robił, bo ja się troszkę cykam żeby nie mieć z nowego telefonu warzywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eitheer - prawda jest taka,  ja sam się cykałem i nosiłem się z tym przez dwa dni, ale teraz ... teraz jest suuuper, bez obawy, jeżeli zrobisz tak jak jest opisane wyżej to będzie ok, tylko ściągnij soft z postu który napisał @PeliKan idealnie pasuje, mój tel jest z Orange a tam aktualizacja pewno będzie za ... pół roku, -  więc żegnaj " brand na zawsze" , ok, a co do screena to prawda jest taka - nie wiem jak to zrobić !!! , ale spoko możesz mykać - i daj znać jak ci poszło, pozdro :-)

PS: ... Pierwsze włączenie trwa troszeczkę dłużej, a już myślałem, że .... że się nie włączy. No muszę się teraz pobawić i poustawiać wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności