Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia M] CyanogenMod 12 [nicki] - Oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie milego wypoczynku :) Dziekuje CI bardzo za wszystkie porady. Mam nadzieje ze ktos sie jeszcze odezwie bo inaczej tego nie rusze.

Wydaje mi sie potrzebny jest mi jakis custom recovery z mozliwoscia wlaczenia debugowania tylko czy cos takiego istnieje ?

 

Poszlo flashtoolem 0.9.18.6. Dlaczego ? Dlatego ze od tej wersji flashtool uzywa scryptow fsc. Narazie sa dostepne tylko dla kilku modeli telefonow. Dla xperi M jeszcze nie. Maja podobno za zadanie ograniczenie wgrywania nieodpowiednich wersji firmware dla danego modelu telefonu. Dla zainteresowanych powiem ze nalezy zainstalowac wersje 0.9.18.6 (jest na stronie projektu http://flashtool.net w dziale download) pozniej sterowniki z katalogu /flashtool/drivers i przed uruchomieniem flashtoola odlaczyc komputer od internetu (dowolnym sposobem) bo inaczej zaktualizuje sie do najnowszej wersji i dalej bedzie lipa. Pozniej flashujemy juz normalnie oryginalny firmware. Odlaczyc kompad od sieci trzeba przed kazdym uruchomieniem flashtoola bo inaczej sie zaktualizuje a tego nie chcemy. Pewnie z czasem pojawia sie odpowiednie skrypty fsc dla xperi M i najnowsze wersja bedzie dzialala ale narazie trzeba offline.

Po uruchomieniu telefonu z oryginalnym firmware wgralem mu CWM Recovery 6.0.4.9 dla Firmware 15.4.A.1.9 a pozniej juz normalnie z karty wgralem najnowsze wersje CM i gaps. Wszystko dziala jak trzeba.

Jeszcze raz bardzo dziekuje koledze @PeliKan za pomoc, wyrozumielosc i poswiecony czas.

 

pozdrawiam

Bogdan

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności