Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Ericsson Xperia Arc] Problem z kartą pamięci CyanogenMod


Michał Moskalski

Pytanie

Witam! Mam problem kupiłem telefon dzisiaj i był na nim Cyanogenmod tzn.nadal jest dane z informacji o telefonie : Numer modelu : LT18i(gdzie jest to zwykly arc i powinno byc LT15) wersja CM : 11-20140906-UNOFFICIAL_LegacyXperia-anzu wersja Androida: 4.4.4 i mam pewien problem otoz jest w nim karta 2 gb na ktorej sa pliki do CM skopiowałem je na karte 8 gb co do jednego i crashuje mi odtwarzac Apollo i inne aplikacje, rowniez sklep google itp jest komunikat ze aplikacja została nieoczekiwanie zamknieta, po wlozeniu karty 2 gb wszystko wraca do normy. Pomozcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sformatuj tę 8 gigową kartę pamięci na sam początek i ją włóż. 
Pod baterią pisze ci wyraźnie czy jest to lt18i czy lt15i. Co do tego to i tak wgrywasz dla romu Anzu bo to jest ten sam praktycznie fon z oc procesora do 1,4 Ghz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sformatuj tę 8 gigową kartę pamięci na sam początek i ją włóż. 

Pod baterią pisze ci wyraźnie czy jest to lt18i czy lt15i. Co do tego to i tak wgrywasz dla romu Anzu bo to jest ten sam praktycznie fon z oc procesora do 1,4 Ghz

:<

jak to zrobic bo ja jestem cienki w tych sprawach

pod bateria pisze Lt15i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak jak w poradniku ktorego też ci podsyłam bo ci sie nie chce przejrzeć ;p leń   http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/45-xperia-arcarc-s-instalacja-cyanogenmod-9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie, bo u nas kernele także się zaktualizowały i grybyś zrobił sam install zip to byś miał bugi , tobie wystarczy komenda flastboot flash boot boot.img 
oraz install zip from sd card w CWM i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ty masz cm już zainstalowane więc masz odblokowany bootloader więc nie musisz tego robić , tylko sama aktualizacja cwm i cm -.-


są dostępne steroniki , tylko wypadało by je poszukać , np fraze w google flashtool drivers -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

rom (.zip ) na karte pamięci ale wcześniej wycignij z tego pliku plik boot.img ( skopiuj go )
Telefon uruchom w trybie fastboot mode- > sflashuj boot.img
uruchom telefon w trybie recovery zaznacz install zip from sd card i uruchom ponownie telefon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności