Zaloguj się lub Zarejestruj Root dla CWM lub TWRP Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj Instrukcja:Wyłączamy telefonPrzechodzimy do recovery (pamiętajmy o aktualnej wersji)Wybieramy Wipe wykonujemy (Cashe, Dalvic Cashe, Format Data)Wracamy do głównego ekran..."> Zaloguj się lub Zarejestruj Root dla CWM lub TWRP Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj Instrukcja:Wyłączamy telefonPrzechodzimy do recovery (pamiętajmy o aktualnej wersji)Wybieramy Wipe wykonujemy (Cashe, Dalvic Cashe, Format Data)Wracamy do głównego ekran..."> Skocz do zawartości

Pawliniak

[Sony Xperia S] Android 5.0.1 / CyanogenMod 12

Rekomendowane odpowiedzi

post-1-0-92195100-1420401759_thumb.png

Screeny:

post-1-0-96889800-1420401645_thumb.pngpost-1-0-23153900-1420401643_thumb.pngpost-1-0-21277800-1420401640_thumb.pngpost-1-0-28524600-1420401636_thumb.pngpost-1-0-75672200-1420401632_thumb.pngpost-1-0-20384200-1420401630_thumb.png

Download :
Wszystkie firmwares: 

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Root dla CWM lub TWRP 

Instrukcja:

• Wyłączamy telefon
  • Przechodzimy do recovery (pamiętajmy o aktualnej wersji)
  • Wybieramy Wipe wykonujemy (Cashe, Dalvic Cashe, Format Data)
  • Wracamy do głównego ekranu
  • Wybieramy Install następnie rom
  • 60 sekund i mamy nowy rom
  • Wracamy do głównego ekranu wybieramy ponownie install i gapps
  • 10 sekund i mamy paczkę google
  • Wracamy do głównego ekranu i wybieramy reboot 

źródło: Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z wejściem w recovery, otóż kiedyś wgrywałem CM10 i miałem pewne problemy dlatego flashtoolem wróciłem do JB 4.1.2 i od tamtej pory nie wchodziłem do recovery. Nie było widać ikony SuperSU wiec na nowo zrobiłem roota i wgrałem CWM i możliwe, że tutaj jest mój problem. Nie da się wejść w to, czy to może być wina tego, że jakby ponownie zainstalowałem CWM pomimo iz ono już było? Jak to naprawić?

A bardzo bym chętnie spróbował tego Lollipopa, proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może popełniłes jakiś błąd podczas instalacji, nie da sie nadgrać cwm, najpierw root potem cwm, i powinno wszystko śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zrobiłem. Ponownie próbowałem wgrać ponownie cwm i teraz przy uruchamianiu Xperii trzymam Vol+ i mignie czarne tło na dole, jakby na ułamek sekundy coś się wyświetlało i zaświeci na dłużej niebieska dioda, po czym telefon uruchamia się normalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz jakieś problemy zalecałbym zainstalowanie stocka po czym zrobienie dualrecovery a następnie krok po kroku zainstalował cm 12 (to samo co andek 5.0.1 tylko że stabilniejszy) i łatwiejszy w instalacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę ze kolega wyżej może mieć wiele racji, jak nie idzie, to najlepiej flashtoolem od nowa stocka, i po kolei root i cwm wgrać. i potem zabrac sie za cm 12, albo jakiegos innego builda.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd mam wziąć CM12 dla Xperii S wraz z gaaps? Działa komuś ten rom dobrze? Mnie delikatnie migotał obraz i podczas personalizacji cały czas się telefon resetował. O co może chodzić? Bardzo mi zależy na tym romie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe został wykonany? 

Jaką wersje pobierałeś?

Gappsy zawsze dostępne pod adresem gapps.cyanogenmod.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na screenach jest XPERIA ACRO Z - a polecasz soft do Xperia S . Czy sprawdzałeś go ? działał na eSce ? w linku do odtwarzacza muzyki CM12 jest wirus.. reszta jest czysta ?

takie pytania mi się nasunęły,,.

co masz na myśli pisząc by pamiętać o akualnej wersji - chodzi o świeży recowery ? Ja mam TWRP w wersji v2.6.3.0 - pójdzie na tym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autor romu dodał screeny takie bo robił port na kilka modeli. Lepiej zalecane z tematu. Linki poprawione. Instalujcie ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem.   poszło szybko, z problemów co zauważyłem to odwracający się "do góry nogami" aparat... 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj z inną aplikacją do aparatu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i mam problem, po nocy na ładowarce - telefon wskazuje na w pełni rozładowany telefon. Raz udało mi się zbootować na ładowarce system, który pokazując 0% na baterii i jej proces ładowania (raczej tylko podtrzymywania zasilania) po chwili się wyłączył - włączyć nie idzie bo bateria nie ma prądu - mimo podłączonego zasilania (nonstop czerwona dioda) nie pomaga nawet hard reset (power button+volume down).... :( by wejść w recovy)

namieszałem... jednak

jak mogę uratować słuchawkę ? jeszcze miesiąc miałem jej używać (przechodzę na z3 compact....)

ratowałbym chociażby SEUSem ale jak nie ładuje się bateria... ? to dupa? Nie sądziłem, że soft może mieć taki wpływ na relację sprzętu z baterią...

ma ktoś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trzymaj go pod ładowarka nawet i pół dnia. Potem próbuj wgrać stocka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że jest nowy link. Pomimo wcześniejszych trudności i problemów znów chce spróbować wgrać tego lollipopa. Gdzie są gapps do tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak instaluje mam coś takiego

Wersja CWM 6.0.2.8

Warning: No file_contextsdetected filesystem ext 4 for /dev/block/mmcblk0p12

mount: Failed to mount /dev/block/mmcblk0p12 at /system Device or resource busy

symlink: some symlinks failed

Error in /sdcard/CM 12/uCyan-12.0-b03.zip

(Status 7)

Instalation aborted

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj TWRP i jeszcze raz spróbuj. Stąd pobrałeś  Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj ręcznie recovery.

Pro po do romów od Kit kat używa się TWRP od 2.7.0.0, CWM 6.0.4.6 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam cwm a żeby wgrać twrp muszę usunąć cwm? Bo wiem że kiedyś uruchamiało mi sie raz cwm a za innym razem twrp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mówisz o dual recvoery - to tylko ma sony. Nie musisz nic usuwać, jedynie uaktualnić poprzez update.zip w recovery. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

Info o nowszym twrp : Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi