Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Ace 2] CyanogenMod 12 5.0.2 Alpha - nieoficjalny


Hyniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Znalazłem aktualizację do CM 12.1 na innym forum :)
http://www.mediafire.com/download/t063ikhevz7fvns/CyanogenMod12.1_I8160_0409.zip
z dnia 10 kwietnia 2015 :D nie wiem czy poprawione zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wie tak zainstaluje przetestuje i zobaczymy a co z tym chromo kernel czy jakoś tak to jak to wgrać lub coś w tym stylu bo wiem jak i co ale nie chce zrąbać mojego ace 2 :D i Jeszce ma drugie ace 2 i mam taki problem ze jak chce odblokować telefon to ekran jest taki szary z paskami wgrywałem już nawet andka  2.3.6 stock rom i 4.1.2 stock rom i rozne cm i nic nie pomogło wiecie coś na ten temat co możne się dziać 

Edytowane przez Kamil Musiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil Musiał, problem z odblokowywaniem ekranu niestety może oznaczać trwałe uszkodzienie telefonu, dużo osób się już na to skarżyło, jeśli mocno ci to przeszkadza to pozostaje wgranie stocka i, jeśli masz taką możliwość, oddanie na gwarancję, spróbuj jeszcze wgrać chorno kernel, na obojętnie jakim romie (wykluczając 2.3.6). 
CM12.1 śmiga pięknie, lepiej niż niejeden rom bazujący na 4.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil Musiał, problem z odblokowywaniem ekranu niestety może oznaczać trwałe uszkodzienie telefonu, dużo osób się już na to skarżyło, jeśli mocno ci to przeszkadza to pozostaje wgranie stocka i, jeśli masz taką możliwość, oddanie na gwarancję, spróbuj jeszcze wgrać chorno kernel, na obojętnie jakim romie (wykluczając 2.3.6).

CM12.1 śmiga pięknie, lepiej niż niejeden rom bazujący na 4.4.

Well.. Samsung skopal sprawe z ericsonem, bo od momentu update do jb nastapily wieksze problemy z deep sleep, takze 4.1.2+ na asie bd miec takowa przypadlosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem z odblokowywaniem nie jest związany z deep sleepem. Faktycznie ten często zawodzi, ale na cm12.1 telefon dobrze przechodzi w deep sleep i bateria wytrzyma z tydzień na wygaszonym ekranie ;)
Blackscreen bug pojawia się po użytkowaniu telefonu na niektórych z kerneli z podniesioną częstotliwością odświeżania ekranu (nie wiem teraz doładnie które to są) przez dłuższy czas. Wtedy pojawia się właśnie problem z odblokowywaniem, bo zamiast ekranu pojawia się szare tło z paskami co może niestety oznaczać uszkodzenie telefonu. W niektórych modelach pojawia się to sporadycznie, ale wiele osób nie może przez ten bug korzystać z telefonu. W internecie można znaleźć temat, gdzie się użytkownicy wypowiadają, nie chcę zarzucić linkiem, bo dostanę warna ;)
Aha, zapomiałem dodać podobno w nowszych wersjach custom kerneli (tj. A2N i Chrono) jest zmniejszona ta częstotliwość, więc raczej nie ma się czego obawiać jeśli taki przypadek jeszcze nas nie dotknął. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie maszstarszy bulid, ew pogogluj jaka wartosc trzeba dodac do bulid.prop na swapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PenQu dobrze rozumiem, że chcesz zrobić swap na AOSP 4.4.4 czy tam innym KitKacie? Trochę nie ten temat, ale tak jak pisałem. Masz SuperSU i przyznałeś uprawnienia dla Chrono Settings? Nie na każdym romie tak samo się podmienia pamięć, a o ile się nie mylę w tej apce skrypt na swap jest tylko jeden, więc na LP może działać a na KK nie. Jeśli masz cm11 to zrób swap przez NovaThor settings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj apke Textra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy próbuje wysłać MMSa wisi cały czas "wysyłanie..." , a przy próbie odebrania pojawia się tylko czerwony wykrzyknik i coś w stylu "nieudane odebranie". Na innych appkach jest tak samo. Dostęp do internetu mam bez zmian. Aha i nie mogę odebrać smsa z konfiguracją APN od operatora (jestem w PLAY) . W samych punktach dostępu nic nie zmieniałem, są zostawione tak jak były przed instalacją cm12.1, z tymi ustawieniami wszystko wcześniej było ok. jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności