Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Ace 2] CyanogenMod 12 5.0.2 Alpha - nieoficjalny


Hyniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak. Troszkę się ścina przy gdy mam zbyt dużo aplikacji uruchomionych np . GG i Fb i potem reset jest ale jakoś da się przeżyć :D ale jeszcze są problemy z nagrywaniem w fukncji APARAT :D:troll-face:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to tak: możliwe, że jest poprawa w stabilności, ale najbardziej zauważalną zmianą jest dodanie dokładniejszego spolszczenia, do tej pory nie zauważyłem nic po angielsku.

///EDIT
Tak jak mówię, możliwe, że poprawa jest, na antutu wykręcił mi 13240 pkt, mam wrażenie, że na poprzedniej wersji było mniej, ale nie jestem pewien, nie zapisałem sobie tego nigdzie. Gdyby ktoś był tak miły i zrobił teścik w antutu przed zaktualizowaniem do najnowszej wersji, żebym miał obraz jak to wygląda ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po zainstalowaniu już zawódł :( nie stablinie pracuje. Restartuje się ciągle :crybaby:  a ładnie chodził bez zawieszania się.... ale dobrze jak jakieś problemy znajdę to powiadomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie chodzi lepiej niż wcześniejsza wersja. Nawet YouTube włącza się w max 2 sekundy.
Może to wina kilku wersji chipów wewnątrz naszego fona czy coś w ten deseń.
W najnowszej wersji został zaimplementowany chrono kernel, możliwe, że to jest przyczyną. Taką zmianę autor tłumaczy tzw. black screen bugiem, czyli w skrócie problemem z wybudzaniem telefonu, który powstawał przez 'wyeksploatowanie' ekranu jeśli używamy go dłuższy czas na podniesionej częstotliwości odświeżania lsd. (Taka technologia była właśnie w poprzedniej wersji.) Mnie osobiście ten problem nie dotknął (farciarz ze mnie) ale odradzam siedzenie na wczesniejszych wersjach, bo sądząc po wypowiedziach innych użytkowników nie ma rozwiązania dla tego błedu.

Od siebie dodam, że nie działają diody pod dolnymi przyciskami. (W kolejnej wersji zostanie to naprawione.)

Upewnijcie się, że zrobiliście wipe data, wipe cache, wipe dalvik/art cache.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem Wipe wszystkiego :) ale chodzi mi nie stabilnie ;c (bez OverClokinku Procesora) ale zrobiłem drobny OverCloking i Śmiga bez zarzutu. tylko mam pytanie czy rom ma SWAP ? czy coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP
Ja mam ustawione Min 200 MHz, max 1245 MHz i zarządcę Performance, faktycznie na standardowym taktowaniu chodzi słabiej.

Swap można zrobić pewną aplikacją instalowaną przez recovery bliźniaczą dla "Ustawienia NovaThor" znaną z poprzednich wersji od NovaFusion. Nosi nazwę chrono settings. Wchodząc w Advance zaznaczamy swap storages i restartujemy. Jest tam jeszcze wiele przydatnych funkcji, jak np ustawienie napięcia na usb. Oto link: http://www54.zippyshare.com/v/8FhgnYSd/file.html
Można też dodać do pierwszego postu. Z własnych doświadczeń wiem jednak, że po instalacji tej paczki występują błędy z aparatem, nie można żadną aplikacją zrobić zdjęcia, ale może to tylko u mnie tak. Myślę, że problem ustąpi jeśli ręcznie zainstalować aplikację, ale nie chcę się w to bawić, niepotrzebna mi ta podmiana pamięci.

Aha zapomiałem dodać, potrzebny root, czyli trzeba doinstalować SuperSU z Google Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja mam ustawione Min 200 MHz, max 1245 MHz i zarządcę Performance, faktycznie na standardowym taktowaniu chodzi słabiej.

Swap można zrobić pewną aplikacją instalowaną przez recovery bliźniaczą dla "Ustawienia NovaThor" znaną z poprzednich wersji od NovaFusion. Nosi nazwę chrono settings. Wchodząc w Advance zaznaczamy swap storages i restartujemy. Jest tam jeszcze wiele przydatnych funkcji, jak np ustawienie napięcia na usb. Oto link: http://www54.zippyshare.com/v/8FhgnYSd/file.html

Można też dodać do pierwszego postu. Z własnych doświadczeń wiem jednak, że po instalacji tej paczki występują błędy z aparatem, nie można żadną aplikacją zrobić zdjęcia, ale może to tylko u mnie tak. Myślę, że problem ustąpi jeśli ręcznie zainstalować aplikację, ale nie chcę się w to bawić, niepotrzebna mi ta podmiana pamięci.

Aha zapomiałem dodać, potrzebny root, czyli trzeba doinstalować SuperSU z Google Play.

Kolego. JA się troszkę boję że coś spierdziele. ale spróbuję zrobię kopię danych

 ale dobra Damian. Może Dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności