Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia M2][D2303/D2306/D2403][5.1.1] CyanogenMod 12.1 - nieoficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Pawliniak, jeżeli mnie pytasz to prawe cała historia opisana jest w wątkach powyżej co i jak wgrywałem.. Nie pomagało, ostatnie działanie jest w powyższym wpisie. Nic nie dało, wróciłem do KK4.4.4. I poczekam chyba jak już będzie w pełni działający, włącznie z kamerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak, teraz wróciłem już do 4.4, ale cm 12 nie daje mi dalej spokoju. Postanowiłem, że wgram sobie ten system bo zakochałem się w wyglądzie lolipopa i nie chcę zastępować tego launcherami i motywmi. Strasznie proszę o pomoc!! Więc tak wszystko szło w porządku jeżeli chodzi o odblokowanie BL i zrobienia roota. Na tym się zatrzymałem bo nie mogę znaleźć działającego cwm recovery na m2, pomoże mi ktoś ogarnąć to? Z góry bardzo dziękuję o pomoc;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Na mojej m2 nie udaje się nawet wgrać CWM, ponieważ telefon stoi na logo i trzeba wgrywać soft od nowa. Czy ma ktoś pomysł co jest nie tak? STEROWNIKI ; są BL ; odblokowany , tel ; zrootowany..

""
Z tego co widze jest problem z cwm wgraniem a nie z jego brakiem. Dlatego proponowałem żeby wgrał cwm przez flashtoola bo on ma log który pokazuje co jest źle a co dobrze zrobione . Dla jakiej m2 konkretnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Proszę o pomoc ponieważ zawsze przy wgrywaniu kernela ( przez FlashTool) głównie tylko pod lolipop telefon się nie włącza czarny ekran cały czas i wibruje , Przy kernelach z kit kat tego nie mam. Bootloader odblokowany i root zrobiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam problem podobny, więc to chyba jest problem globalny....

Mam wsyztsko root, odblokowany, i po ściągnięciu CM12 powinno się najpierw wgrać za pomoca flashtools recovery podane i wgrywa się, natomiast jak teraz wejść w tryb recovery jak telefon tylko pokazuje logo SONY i restartuje się, nie pomaga VOL+ lub VOL- z powerem.

 

Wie ktoś jak włączyć recovery CM12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lankann myślę że musisz zaktualizować bootloader, poprzez sony emma, ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lankann myślę że musisz zaktualizować bootloader, poprzez sony emma, ale nie jestem pewien

Mi to pomogło... Aktualizacja przez Emma.. Ale mam inny problem. Brak WiFi.. Na Cm12.1 nie mogę włączyć modułu WiFi i tym samym nie znajduje mi sieci. Vzy wie ktos jak to rozwiązać? Druga sprawa to brak ustawień połączeń, a konkretnie opcji pokazywanie swojego numeru tel. jak dzwonię do kogoś, np. chcę aby pokazywał się mój numer u kogoś do kogo dzwonię. Proszę o jakieś sugestie.. do do tych dwóch problemów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#31#numer telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności