Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L7 II] Rom L7 II V20A KitKat 4.4.2 ROOT


Provectus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich udalo sie mi wkoncu zrootowac telefon mala uwaga plik o nazwie -root to plik o nazwie UPDATE-SuperSU-v1.94 wklejamy go na karte sd,uruchamiamy tel w TWRP (QuickMemo+wolume+,power) i jest opcja install zip,po czym reboot system i wsio gra

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://androidxda.com/root-lg-optimus-l7-ii-p710tym sposobem  zrobilem rota na 4.4.2 kit kat.


jesli ktos ma czas niech zrobi temat po swojemu i proponuje edytowac pierwszy post. po 24 godzinnej walce wkoncu sie udalo :) pozdrawiam.


jest to sposob bez wgrywania romu i zbednych kombinacji. podlaczzamy telefon , odpalamy program i wsio gra. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam aktualnie lg l7 II i mialem soft 4.1 cos brand plusa i zadnym sposobem nie szlo zrobic roota. wgralem aktualizacje na 4.4.2 i tez nie szlo zrobic a na 2 dzien znalazlem ten sposob i dziala. wystarczy miec zainstalowane stery usb podlaczyc tel kliknac root i po kilku minutach mozna sie cieszyc rootem. zamiast superuser czy super su jest kinguser. dziala wszysko jak nalezy. potzebowalem glownie roota dla aplikacji folder mount. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób powstał po pojawieniu się aktualizacji na wasze telefonu.

Ja się nie dziwę, iż teraz działają aplikacje typu Kingo ROOT, bo są coraz nowsze, uaktualniane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie :D sprawdź czy w dziale dla Twojego urządzenia są custom romy, jak ich nie będzie, powiadom nas a się pojawią nie długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz odblokować bootloader, na zablokowanym bootloaderze co najwyżej możesz roota strzelić i wgrać xposed

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum/342-poradniki-romy-i-mody/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skate18x masz racje, fuck porypało mi się xd nie wiedząc czemu myślałem że to custom rom xd

@Dixon71 nie musisz odblokowywać bootloadera :P poza tym

też polecam LG Flashtool 1.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam problem ze zrootowaniem LG l7 II , 

własnie wgrałem soft z 1 strony, wszystko działa 

ale za żadne skarby nie idzie go zrootować niczym ani rootgenius.

Co do tego 17. Wyłącz telefon i wejdź w recovery ( u mnie jest vol + i quick memo i power )

wyskakuje mi tylko tyle stock-recovery.jpg

 

Ktoś ma jakiś pomysł jak zrootować ten telefon?
Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@0vereem stock v20c nie zrootujesz tak łatwo, v20a już bardziej się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamdzem proszę http://[link nie zgodny z regulaminem]/uRfHP

V20A na Polskę

jest to czysty rom, jednakże da się go zrootować bodajże kingorootem, albo irootem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności