Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S4] CyanogenMod 12.0 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[Galaxy S4][5.0] CyanogenMod 12.0 

 

Nieoficjalny rom dla Galaxy S4, oczywiście jest to wersja oficjalna wydana przez cm.org

 

Wymagania:

  • ROOT
  • CWM/TWRP recovery

post-7223-0-40241500-1416471722_thumb.pnpost-7223-0-58421500-1416471739_thumb.jppost-7223-0-24135000-1416471763_thumb.jp

 

 

 

 

Pobierz:

ROM: http://ultimarom.com/jflte-gpe-01-28-2015/

Gapps: http://gapps.cyanogenmod.pl

Instrukcja:

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć na telefon
  3. Uruchom tryb recovery
  4. Wykonaj wipe
  5. Zainstaluj ROM, następnie Gapps
  6. Reboot

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

ten rom bazuje na kodzie aosp to znaczy, że będziesz mieć androida takiego samego jak na nexusy oraz do tego parę innych fajnych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tego Ci nie jestem w stanie powiedzieć, musisz sam ocenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz czekać godzinę-wieczność to tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc tak. Próbowałem kilka razy wgrać CM na mojego S4 i tylko się wkurzałem. Podstawowy błąd, który wg mnie spala wszyztko na panewce, to to, że Odin nie widzi telefonu.

Czy KNOX może być przyczyną?

Wkurzyłem się, bo kilka razy wipe robiłem.

Mam roota zrobionego jakoś rok temu może dawniej. Na Odinie. Wgrałem wtedy wszystko co było potrzebne (recovery itp) i wszystko poszło wtedy gładko.

I tak. Dopiero dzisian włączyłem opcje programistyczne. Czy wyłączenie ich mogło byc przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze sterownikami był problem spory, bo na jednym kompie w ogóle nic się nie chciał zaindtalować, a na drugim zainstalowałem samsung kies i i tak nie wykrywał...

Cieszyłbym się z jakiegoś linku czy coś do sterowników. Strasznie mi ciął komputer na tym samsung kies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że odin jest potrzebny do wgrania recovery, daj link(o ile nie jest z konkurencyjnego forum) do poradnika którym sie posługujesz, bo chyba raczej nie o ten chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym jak robiłem to przy wyświetlaniu postępu i stalacji systemu wśród żółtych napisów pojawiły się dwa czerwone...

A stosowałem przeróżne poradniki i nawet filmiki na yt. Kończyło się na niewykrywaniu tel.

Sądziłem, że jak pojawił się błąd przy stosowaniu się do poleceń z tego poradnika, to jak zai staluję raz jeszcze recovery, to będzie lepiej. Jednak Odin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey. Jest to wersja z LTE.

Na pewno są tu wgrywane do tej wersji pliki?

Bo jak nie to będzie walił właśnie błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności