Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[OT-908] Telefon wyłącza się po kilku sekundach


Soletaken

Pytanie

Witam,

Nie wiem czy jeszcze ktoś korzysta z tego antycznego modelu, ale jeśli tak to byłbym wdzięczny za pomoc. Kilka dni temu telefon działał normalnie, wieczorem jeszcze sprawdzałem pocztę na nim. Rano jednak był wyłączony - trochę się zdziwiłem, bo baterie miał prawie pełną wieczorem. No ale nic, podłączyłem do ładowarki na godzinę i spróbowałem odpalić. i tu zaczęły się problemy - telefon dochodził do loga t-mobile, po czym uruchamiał się ponownie. I tak w kółko. Od chyba dwóch lat nic w telefonie nie zmieniałem, działałem na stockowym romie

Oto co próbowałem:

 

poinstalowałem wszystko na PC żeby się dobrać do komórki, dałem cwm recovery

spróbowałem resetu do ustawień fabrycznych

hard reset

nie mając pomysłów nagrałem na sd kilka romów do ot-908 znalezionych na tym forum, i próbowałem je instalować. żaden nie pomógł za bardzo nawet stockowy - w tej chwili aktywny jest CommunityMove v1 by CheQ

 

Po instalacji nowych romów sprawa się zmieniła - teraz telefon się uruchamia normalnie, pojawia się ekran powitalny, wszystko działa normalnie i po kilku sekundach telefon się zawiesza - czarny ekran, podświetlone klawisze. Dosłownie kilka sekund działa, mam czas wejść w opcje, albo zmianę języka i tyle - po chwili czarny ekran, podświetlenie i telefon nie odpowiada na żadne przyciski. Żeby próbować uruchomić ponownie trzeba baterie wyjąć i włożyć.

 

po podpięciu do PC w oknie Devices i Printers takie rzeczy mi pokazuje, może to coś pomoże:

przed włączeniem telefonu: OT908

po włączeniu: Qualcomm HSUSB Device

po zawieszeniu zmienia się na: Qualcomm CDMA Technologies MSM, a czasem znika całkiem z listy urządzeń

 

mogę uruchomić fastboot, mogę też wejść do recovery - wtedy telefon nie warjuje

 

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły czego spróbować to byłbym wdzięczny, przyzwyczaiłem się do tego telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wyjmij kartę Sim, Wyjmij Kartę SD  - Wejdź w recovery i w advenced wykonaj fix permision. To Ci powinno naprawić uprawnienia bo z tego co wyczytałem - tu może leżeć problem - na pewno w tych logach 

W/asset   (  287): Asset path /custpack/JRD_custres/app/TouchPal_20110429-res.apk is neither a directory nor file (type=1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no tak, kompletnie nic się nie zmieniło - dalej dochodzi do momentu wpisywania pinu, lub jeśli sim nie ma włożonej to na ekran główny, wszystko działa normalnie, a po kilku sekundach ekran robi cię czarny, przyciski się podświetlają i telefon przestaje reagować na cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności