Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galacy Ace II] [4.4.4] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.2/3.1 Final - Codina [07/14] [TN]


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tu masz link do gapsow

http://licznik.cyanogenmod.pl/click.php?id=gapps-kk-20140105-mini-signed

A tu do romu

https://goo.im/devs/liquidsmooth/3.x/codina/Nightly/LS-KK-v3.2-2014-08-14-codina.zip

I klikasz "download now" ;)

Dla cm12 nie ten link co podalem, ten link co dalem to jest do cm11 , posilkowalen sie nazwa tematu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien launcher np na Apex jesli nie chce Ci sie szukac gdzie to może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczypnij ekran powinnes miec te polpity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, próbowałem wszystkiego, z mojego 4 letniego androidowego doświadczenia i nic nie działa. Chyba pozostaje pobranie launchera :/

 

Edit. : Pawliniak, nie działa :)


Spotkał się ktoś z nie działającym internetem mobilnym? Wi-fi śmiga elegancko, natomiast internet mobilny już nie. Robiłem reinstall rom'a ale to nic nie dało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jesli chodzi o usowanie ikonek z pulpitu to trzeby przytrzymac ikonke i przesunac do gory az sie zrobi czerwona i wtedy puscic i sie usowa:) tez sie wiele z tym nameczylem zeby to rozkminic:) a chcialem was jeszcze zapytac, czy faktycznie w 99% macie spolszczone menu?bo ja szczerze powiem ze jak mam w 85% to max:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakub1222 apn'y wgraj, widocznie ze nie masz wgranych, bądź to mankament cm'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Ja Pi wiesz co? ja osobiście mogę Ci polecić cm10.2 od TeamCanicja na ace 2, jak miałem ten telefon to byłem zadowolony z tego romu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to polecam jak najbardziej wrócić do cm10.2 ;)

jest jednym z najstabilniejszych romów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum.cyanogenmod.pl/licznik/click.php?id=GApps

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wipe data, oraz zobacz czy masz wolne miejsce na sdcard0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie co do tego romu, który IMHO jest b. dobry i chyba ostatecznie zostanę przy nim jeśli te, które obecnie testuję sobie okażą się nie do końca spełniać moje oczekiwania.

 

Pobrałem sobie z drdevs - na oficjalnej stronie LiguidSmooth zagnieżdżone w iframie - tę wersję: LS-KK-v3.1-OFFICIAL-codina.zip z 2014.07.14 (nightly wolę na razie nie testować, bo i tak ostatnio przeskakuję z ROMu na ROM) i mam dylemat co do gappsów. Żeby nie robić zamieszania - które z tych Waszym zdaniem są najbardziej OK: Liquid Gapps (która wersja) czy OpenGapps Aroma.

 

Generalnie b. odpowiadał mi ten ROM, bo miał masę funkji, których nie musiałem doklejać - pie m.in. No i był naprawdę jakiś taki 'smooth' :D

 

 

i polecił bym rónież PRO BAM

 

Nie będę długo 'offtopiczył', ale Twoja napomknięcie o PROBAM skłoniło mnie to wrzucenia go i faktycznie jest IMHO bdb - jak dla mnie spore podobieństwo do CM wbrew pozorom, trochę rzeczy nie jest spolszczone, ale śmiga nieźle - z małym wyjątkiem...

 

Nie szukam rozwiązania poniższego problemu, tylko się odnoszę ;)

 

Co jakiś czas wyskakuje powiadomienie, że został znaleziony nowy pakiet Gappsów, po kliknięciu pokazuje się apka odpowiedzialna za update AOSB i jest tam info, że ROM jest aktualny i Gappsy najnowsze, natomiast mimo wszystko chce (apka, nie ja) pobrać gappsy 'pa_gapps_2.0.0_standard.zip'. Każda zgoda na ich pobranie kończy się zamuleniem systemu do stopnia nieużywalności - osatecznie albo trzeba rebootować albo telefon sam się ponownie uruchamia.

Instalowany był na AOSP 4.4.4, ale wykonany był z poziomu recovery wipe/reset, wipe cache, wipe dalvik + format system przed flashowaniem i dla pewności wipe/reset + wipe cache po flashowaniu. Zgodnie z opisem użyłem Slim Gapps - mini w wersji 9.x z oficjalnej strony SlimRoms.

Generalnie nie jest to jakiś ogromny problem i pewnie wystarczy wyłączyć szukanie aktualizacji, ale jednak jest to pewna niestabilność.

 

@SzeryfID

Daj linka zaufanego do Ace 2 tego PROBAM

 

Oficjalny wątek na XDA z linkiem do ROMu w nim.

Gappsy w wątku nie działają, więc link do oficjalnych SlimGapps (osobiście używałem mini w wersji 9-cośtam).

Edytowane przez HostisSupremus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności