Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galacy Ace II] [4.4.4] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.2/3.1 Final - Codina [07/14] [TN]


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum, więc, witam wszystkich.

Moja pierwsza przygoda z niestockowym ROM'em i już problem.

Zainstalowałem LiquidSmooth wg instrukcji:

[Galacy Ace II] [4.4.4] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.2/3.1 Final - Codina [07/14] [TN]

Instalacja przebiega pomyślnie. Robię rebbot. System uruchamia się i nagle pojawia się komunikat: "Unfortunately, Setup Wizard has stopped."

Zainstalowałem ROM "LS-KK-v3.2-2014-08-14-codina" i gaps "pa_gapps-modular-pico-4.4.4-20140930-signed".

CWM to v.6.0.5.0

 

Co może być przyczyną? Ktoś miał podobny problem?

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz zainstalować system, nie musisz robić wipe data, wystarczy wipe cache i dalvik cache ;) Następnie spróbuj uruchomić telefon bez zainstalowanych Gapps, które można doinstalować dopiero, gdy system już działa poprawnie ;)

Przynajmniej u mnie zadziałało :P

Metoda prób i błędów...

Wysłane z mojego Xperia Sola przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bolączka custom romów na bazie CM, AOSP

Ci najciekawsze działają w Play, a w innych sieciach już nie chcą :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbuj jeszcze raz zainstalować system, nie musisz robić wipe data, wystarczy wipe cache i dalvik cache ;) Następnie spróbuj uruchomić telefon bez zainstalowanych Gapps, które można doinstalować dopiero, gdy system już działa poprawnie ;)

Udało się bez problemu z bardziej rozbudowaną paczką Gapps. Teraz działa jak należy.

Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Proszę o pomoc bo mam problem z pamięcią wewnętrzną (a raczej jej brakiem). Wgrałem roota, świeży romek, porobiłem wszystkie wipe`y itp.

 

Długo nie mogłem odnaleźć opsji na memory swap. Znalazłem w końcu Ustawienia Nova, dałem zamiana pamięci, restart telefonu i teraz mam tak:

 

Pamięć wewnętrzna:

Całkowita pojemność: 1,2GB

Wolne: 93,9 MB

Aplikacje: 378 MB

 

Pamięć wewnętrzna:

Całkowita pojemność 7,41 GB (to moja karta SD czyli swap działa)

 

Karta SD:

Całkowita pojemność 1,1 GB

 

 

No i mam problem bo nie mogę zainstalować żadnej apki bo co chwile mam komunikat, że za mało pamięci wewnętrznej. Co mam z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,  proboje zainstalować ten rom... po instalacji robie reboot i telefon zostaje na Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160".... dalej nie chce się wlączyć... instalacja za pomoca tymczasowego CWM 6.0.2.8 na swierza wersje stockowego 4.1.2.... probowalem z gapsami i bez... efekt ten sam... jakies dodatkowe pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie MMS'ów... ja mam w play więc problemu nie miałem nigdy... ale siostra po przejściu do t-mobile na s2 (na modyfikowanym sofcie) od razu poczuła pewien problem... rozwiązaniem było zainstalowanie innej apki do sms i mms, takiej w której można ustawić maksymalny limit wielkości mms'a. Domyślna apka i hangoust robił mmy za duże i nie chciały wychodzić (nie było komunikatu, że rozmiar nie taki jak trzeba). Po znalezieniu apki, w której dało się ustawić wielkość mms'a problem zniknął.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności