Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia X10] Root Android 2.3.3


Spikers

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!

Rootując telefon robisz to na własne ryzyko!

DooMLord działa na każdym systemie android dla Xperia X10.

Instrukcja root-owania X10:Root w wersji

1.Pobieramy archiwum ze strony DooMLoRD ROOT.zip i wypakowujemy na dysku.
2.Na x10 przechodzimy do ustawieniaaplikacje i zaznaczamy Nieznane źródła.
3.Przechodzimy niżej do Dla programistów i zaznaczamy Debugowanie USB oraz Zostaw włączony.
4.Podłączamy x10 do komputera i nie potwierdzamy żadnej opcji na ekranie x10.(wyłączamy antywirusa, jeśli mamy upierdliwego avasta lub inne badziewie - archiwum nie posiada wirusów)
5.Z wypakowanego folderu uruchamiamy plik runme.bat i klikamy dowolny klawisz na klawiaturze komputera.
6.Po poprawnym zrootowaniu X10 telefon powinien się ponownie uruchomić.
7.Odpinamy telefon od komputera i sprawdzamy czy aplikacja superuser pojawiła się w menu programów. (jeśli nie powtórz instalacje)



Krótko i na temat.
Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam

  • Lubię to 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać jak długo forum bedzie działać. Pliki do 5MB wrzucajmy na forum, dzieki temu linki nie wygasną jak na innych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo jak ja kiedyś szukałem sposobu jak dobrze zrootować Sony Ericsson , to rejestrowałem się na różnych forach i często było tak, że linki, z których miałem np. ściągnąć jakiś program dawno wygasły.

I musiałem se radzić sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tryb debugowania nie jest wlaczony - innej opcji nie ma.

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daemon not running .starting it now. daemon started successfully

Czyli OK. Nadal uważam że nie jest uruchomiony debug lu nieznane źródła - ewentualnie nie ma sterowników :D . Bo i tak też się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja znalazłem taki poradnik na necie http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1305945 zrobiłem tak jak na filmikach i działa. Ciekawostką dla mnie był fakt, że podczas flashowania nie odpinałem kabla usb (sam na to wpadłem) tylko wyjmowałem baterię i wkładałem ją spowrotem przy wciśniętym przycisku "back" inaczej mój tel nie był widziany we flashtool'u czy w PC Companion.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Musisz raz jeszcze przeflashować telefon. To sytuacja normalna. Nazywa się to BootLoop - czyli start w kółko (w wolnym tłumaczeniu). Przy wgrywaniu nowego romu ważne jest by zrobić tzw. FullWipe - czyli czyszczenie całego telefonu (czyli format ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności