Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Trend] CyanogenMod 10.2 (4.3.1 Jelly Bean)


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[Galaxy Trend] CyanogenMod 10.2 (4.3.1 Jelly Bean)

 

Kolejna wersja CyanogenMod-a na Galaxy Trend.

Jak widać jest duży ruch, w śród tego modelu.

Lecz te projekty są "słabo rozwijane" Zrobiony jest SeannyM i kontynuowany przez Codename13

 

Wymagania:

  • ROOT
  • TWRP Recovery 2.6.3.0

Nie działa

  • Radio FM
  • Bluetooth

Błędy:

 

- Kamera obsługuje tylko 3 megapikseli
- Tryb wyłączenia ładowania nie działa
- Wykorzystanie danych w sekcji ustawień nie istnieje
- Dziwne zachowanie Wi-Fi

 

post-7223-0-86529400-1393848101.pngpost-7223-0-67372800-1393848119.png

 

pobierz.png

ROM: https://docs.google.com/file/d/0BwfkTu8oetfPNlZtbFBKTTlLT1U/edit

Gapps: http://www.androidfilehost.com/?fid=23189362627840912

 

Instalacja: 

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki na telefon
  3. Uruchom TWRP Recovery
  4. Wykonaj kopię zapasową
  5. Wykonaj wipe (pełne - rekomendowane)
  6. Zainstaluj ROM, następnie Gapps
  7. Reboot

xda: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=50181673&postcount=4389&nocache=1&z=7418512143194675

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Zainstalowałem tego roma, i strasznie mi się zacina. Nie działa przeinstalowanie, podkręcanie procesora, i nie wiem czy mam zmieniać na stockowy czy macie jakieś porady, lub inne wersje CM'a pod GT-S7560. Zmieniałem też na 10.1 i 11 i każdy strasznie się zacina a stockowy chodzi dużo płynniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie wiem jak dla CM10.2, ale z tego co można wyczytać, mając poprawioną wersję kernela dla s7562 i gotowy wcześniejszy CM11 dla s7560, nie powinno być trudne. Aktualnie testuję CM 10.2 i całkiem to działa. Na stocku niestety miałem pewne zawiechy. CM 11 niestety jakby wolniejszy i bardziej mulił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to, że dla CM11 na s7560 jest możliwe poprawienie problemu z bluetooth. Gdyby jakaś dobra dusza (mam na myśli głównie autorów tych 2 wersji bazujących na CM11) postarała się wprowadzić modyfikacje wzorowane na tych z CM11 dla s7562, to mamy prawie idealny soft dla Trenda bez zmulających nakładek Samsunga i masy dodatków.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy czym się dokładnie podzielić? Czy da radę uruchomić bt? Jeśli o to chodzi, to wrzuciłem CM10.2, niestety poprawiony kernel jest pod CM11 i system się wysypał. Wrzuciłem CM11 od jonypx09 i później poprawiony kernel z s7562. Niestety, bt nadal nie działał. Najlepiej jeśli autorzy romów bazujących na CM 11 wprowadzą potrzebne zmiany, wtedy powinno zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności