Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

GingerElite V2-Xperia S Port (Android 2.3.7)-wersja dla stocka kernela 13/04/2012


tiestobunio

Rekomendowane odpowiedzi

GingerElite V2 - Xperia S Port


Witam!

Dziś przedstawiam wam godnego Roma uwagi,dlaczego? Dlatego,że Autor Romu śmiało nazwał tak jakby portem z Xperi S na Nasze X8.
To jeszcze nic.Rom działa na stockowym kernelu czyli nie wiąże się z odblokowywaniem bootloadera to duży plus dla tych,którzi nie mogą mieć odblokowanego bootloadera,ale wracajmy do tematu co on tam ma i czym się róźni od Mini Cm7.

* Na podstawie MiniCM7
* Stabilny i szybki (laggi czasami mogą występować)
* Xperia S wygląd (launcher itd.)
* Najnowsza animacja podczas włącznia telefonu Xperia
* Niektóre Xperia aplikacje i ikony
* Launcher z doku Xperia S
* Xperia Dzwonki i pliki audio S
* Xloud i Bravia Hack


Znane bugi/błędy
-wydajność Romu nie jest bardzo dobra
-apliakcja Timescape działa,ale ma bugi podczas uruchamianiu
Screeny:

screenshot-1333979416762.pngscreenshot-1333516896682.png
screenshot-1333516692341.pngscreenshot-1333516968663.pngscreenshot-1333512423680.pngscreenshot-1333516852227.png

Download
http://www.mediafire.com/?v8y3hd64nc59d1d

Instalcja:
-Jak zawsze Rom na karte SD
-Wchodzimy w Xrecovery
-Factory Reset/wipe Data
-instal zip from SD Card> wybieramyRom
-Reboot
-Gotowe

BY Xperia Fan










Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Mam mały problem mianowicie nie ważne jaki system zainstaluje nie widzi on karty sd, tutaj nie ma wyjątku. Cwm widzi pliki na niej, w momencie wejścia do systemu żadna aplikacja nie widzi jej czy to muzyka, czy to galeria czy też zewnętrzne menadżery plików. Ale, w momencie wyciągnięcia jej z gniazda system wyświetla komunikat o usunięciu karty sd :) Formatowałem ją kilka razy,na rózne systemy plików nic to nie pomogło nawet formatowanie jej w cwm , tak samo jak factory reset czy wipe cache. Po zflashowaniu telefonu do stockowego romu problem znika. I tu moje pytanie czy można temu jakoś zaradzić czy raczej nic z tego. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj programem sd formater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-16996-0-01797000-1437229625.jpg  niestety dzieje się takie coś :c i nie da się dalej ruszyć z formatowaniem :< jakieś inne pomysły bo już nie wiem co mam robić :< spróbuje jeszcze z inną kartą sd ale to jutro i dam znać czy to pomogło, może ta jest jakaś lewa :D chociaż wtedy nie działała by w Xperii E na cyanie tak mi się przynajmniej wydaje. 

Edytowane przez PeliKan
Zdjęcia dodajemy jako załącznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności