Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Sony Xperia Z] [XZDualRecovery] PhilZ Touch 6.0.8.9 & CWM 6.0.4.6 & TWRP 2.6.3.0


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[sony Xperia Z] [XZDualRecovery] PhilZ Touch 6.0.8.9 & CWM 6.0.4.6 & TWRP 2.6.3.0

 

Modyfikacja działa na zablokowanych i odblokowanych modelach.

Pozwala na instalację Recvoery na Xperie Z

 

Wspierane modele:

 

Xperia Z: SO-02E, C6602, C6603, C6606
Xperia ZL: C6502, C6503, C6506
Xperia Tablet Z: SO-03E, SGP311, SGP312, SGP321, SGP351
EXPERIMENTAL:
Xperia Z Ultra: C6802, C6803, C6806, C6833, C6843
Xperia Z1: C6902, C6903, C6906, C6943

 

Modyfikację wgrywasz na własne ryzyko.

 

  • Włącz tryb debugowania USB

 

Instrukcja:

  1. Pobieramy z tej strony plik
    http://nut.xperia-files.com/
    Lub pobierz tenhttp://nut.xperia-files.com/download.php?dlid=bG9ja2VkZHVhbHJlY292ZXJ5Mi42LjItUkVMRUFTRS53aW5kb3dz
  2. Oczywiście niech to będzie z nazwą "installer"
  3. Pobrany plik wypakuj i umieść w C:/
  4. Przejdź do tego katalogu i wyszukaj supersu.bat lub superuser.bat
  5. Uruchom i postępuj zgodnie z instrukcją...
  6. Po zakończeniu wykonaj reboot, a potem kolejno sprawdź czy masz podmienione CWM

 

temat: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2261606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@pyzas

 

Niestety ale mamy mało Adminów, a nikogo kto nie ma tego telefonu. Poza tym co za problem samemu przetestować? Ja wiem, że instalacja konfiguracja pod siebie instalacja potrzebnych apek zajmuje czasu ale nic nie poradzę ani ja, ani inni.

Poza tym pisząc coś takiego, że są nieprzydatni itd jest obrazą moderatora, co jest zapisane pod paragrafem to raz, a dwa, że im też będzie przykro czytając coś takiego. Na przyszłość radzę dać na wstrzymanie, bo nie wszystko w życiu można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pyzas

Czy ty sugerujesz, że skoro nie mamy rzeczonego telefonu to automatycznie nie możemy pisać poradników, oraz udzielać pomocy w dziale dla tego właśnie telefonu? Jak mnie denerwują tacy ludzie. Tu ekipa się kształci, uczy ciągle, stara aktualizować poradniki, aby zwykły "zielony" user mógł jakkolwiek zmodyfikować swój telefon i stara się udzielić pomocy na dany temat. A tu przyjdzie taki i od razu "Nie masz tego telefonu to nie udzielaj się na jego temat." Jakby każdy tu myślał tak jak ty to forum CyanMod.pl miałoby może kilkaset userów, bo ktoś napisze temat i nie uzyska pomocy. Dlaczego? Bo nikt z ekipy nie ma telefonu. Na forum jest pusto. Dlaczego? Bo każdy interesuje się działem dla swojego telefonu, a resztę ma w d..". Nasza społeczność jest od tego aby pomagać i zrozum, że próbujemy pomóc jak możemy chociaż nie mamy tego modelu na przykład. Ponadto w każdym temacie jest opcja "Zgłoś ten post/Linki nieaktywne", ciekawe po co? Aby każdy użytkownik mógł pomóc naszemu forum, informując, że jest błąd w poradniku. Hm "Musisz przetestować sam." jeśli tak ci zależy żeby to mieć to sprawdź. Czasem trzeba zaryzykować. Przecież nie uceglisz telefonu skoro poradnik jest dla twojego modelu. Naprawdę, czasem zastanów się zanim coś powiesz. Jak widzisz i ja i Pawliniak i NeoCM i PeliKan mamy ponad 2000 postów. Jak je zdobyliśmy? Wiedzą, dzieleniem się nią z innymi i w większości przypadków udało się pomóc i jakoś nikt nie miał pretensji. Tyle ode mnie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności