Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S Advance] CyanogenMod 10.1 KitKat MOD


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Sam ROM sprawił, że mój telefon zyskał gigantyczne przyśpieszenie i chodzi jeszcze lepiej niż w dniu zakupu, więc najchętniej dałbym 100 piw :D
To, co nie podoba mi się w tym ROMie to pasek powiadomień, ponieważ przyzwyczaiłem się do ikonek typu WIFI, GPS, Obrót ekranu itd. obok siebie na pasku, który jest przesuwany, a pod nimi notyfikacje, a nie tak jak tutaj jest na 6 oraz 7 obrazku. Jeżeli kogoś jeszcze to irytuje to może podmienić systemui.apk z jakiegoś innego ROMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z klawiaturą? też coś jest nie tak. Po przekręceniu telefonu na bok klawiatura znika i widać tylko jej górną krawędź i przy smsach i przy stronach www. Widać ją tylko trzymając telefon standardowo, bokiem można przeglądać jednak nie pisać na stronach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wg mnie ROM dodaje telefonowi sporo nowych ciekawych opcji, oraz jest atrakcyjny pod wzgledem wygladu, natomiast jesli chodzi o predkosc dzialania to plasuje sie znacznie ZA 2.3.6. Czy wgrywajac ROM instaluje sie jednoczesnie kernel? Czy powinienem doinstalowac go po zmianie ROMu? Bo tak jak mowie - predkosc dzialania nie powala i wg mnie 2.3.6 dziala duzo plynniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam dość spory problem z tym romem a mianowicie instalacja przebiega normalnie oraz instalacje gaps. Problem pojawia sie przy pierwszym uruchomieniu,pojawia sie okno logwania z czterema kolorowymi kołkami i nic dalej telefon leży kwadrans bez znakow zycia czy dalszego postepu działania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm spróbuj wgrać na innym recovery ten rom...

Ale wydaje mi się, że będziesz musiał wgrać stocka i od nowa custom rom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

robiłem i dalej nic ;/ próbuję przywrócić jeszcze stocka i wgrać jeszcze raz


robiłem i dalej nic ;/ próbuję przywrócić jeszcze stocka i wgrać jeszcze raz

po wgraniu stocka JB i przeprowadzeniu całej operacji na nowo, bez zmian. dodatkowo podczas pierwszego uruchomienia pojawia się taki komunikat:
http://zapodaj.net/60a9870a03585.jpg.html

Ma ktoś na to pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak na tym romie odpalić USB on-the-go? W opcjach advanced jest motyw z zasilaniem na złącze usb (pod dysk np) zaś w opcjach pamięci montowanie nośnika usb ale jako ~~~"zainstalowanie karty sd" więc jak to odpalić skoro leży toto martwe? Czy może ktoś to już sprawdzał i nie działa po prostu. Kabel otg mam dobry i próbowałem z apką stick mount oraz kilkoma innymi , bez rezultatu.

A co do tego niedziałającego zegara da się podmienić w systemie na jakiś działający uruchamiany z poziomu zegara na status barze bo timely fajny ale...zmulisty (Lubie zapier...niczać)?

Wifi direct niby jest ale nigdzie w systemie czy apkach nie wyświetla się opcja udostępniania przez wifi. O_o

No i na koniec pytanie: jest szansa że wrzucą jakąś aktualizację systemu skoro to unofficial port, przez OTA? Działa to na nieoficjalnych czy musze tez konto założyć na cyanogen... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócic da androida 4.1.2. Wgrałem CyanogenMod 10.1 KITKAT MOD  według opisu, na początku wszystko chodziło ok, później przestało działać WIfi. Zrobiłem Wipe i chciałem od nowa zaistalować tego KITKATA i tel sie nie uruchamia. Cały czas kręca sie te kolorowe kropeczki i dalej nie idzie.

Jak wrocić do 4.1.2, albo wogóle uruchomić tel?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie zainstalować sterowniki i śmiga android 4.1.2, niestety w telefonie dalej  nie działa Wifi, nie wiecie czemu?

Niestety nie jest tak dobrze, telefon resetuje się po około 2 minutach używania. Dostaje taki komunikat "Kernel panic!! Please connect the phone to PC enable capture and press the volume key to get the kernel log. repeat if.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności