Skocz do zawartości

• 0
Gaz do Dechy

[Sony Xperia M2] Problem z uruchomieniem telefonu

Pytanie

Witam. Mam pewien problem. Chodzi o to że kiedy wyłączyłem telefon i za 2 godziny spróbowałem go włączyć nie udało mi się. Najpierw wszytko było normalnie

Napis Sony potem powered by Android i na końcu te fale. No i właśnie, na tych falach telefon się zawiesił i się zaczął włączać ponownie i tak w kółko dopóki bateria się nie rozładowała. Próbowałem go jeszcze odpalić na ładowarce co też nie wyszło oraz także gdy był w pełni naładowany. Wyciągałem kartę sim i wkładałem z powrotem, ale to nic nie pomagało. Teraz telefon dalej się próbuje się włączyć i cały czas mu to nie wychodzi bo zacina się na falach. Proszę o Szybką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Możliwe, że jest problem z oprogramowaniem. Spróbuj w recovery przywrócić ustawienia fabryczne. Jeżeli to nie pomoże będzie trzeba wykonać ponową instalacja oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Sony nie ma recovery, przywróć system przez aplikacje od Sony na PC używając opcji odzyskiwania systemu, zawsze można spróbować kombinacja klawiszy go zresetować, jednak nie pamietam czy taka kombinacja istniała

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi