Skocz do zawartości

Cześć, jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na forum sprawdź koniecznie te tematy! 

Pierwsze kroki - Gdzie napisać swój problem oraz jak znaleźć tutorial.

Jak mogę podzielić się swoją wiedzą tworząc poradnik?

• 0
P_jak_Zenon

[HTC Desire 610] Problem z odblokowywanie bootloadera w HTC poprzez htcdev.com

Pytanie

Witam

Z góry przepraszam za błedy fachowe, to jest mój pierwszy post na Waszym forum i mój pierwszy kontakt z problemem.

Kilka dni temu mój telefon samoczynnie zaczął się restartować. Trwało to do puki się nie ropzładował. Próbowałem przywrócic mu ustawienia fabryczne z menu bootloadera. Niestety telefon zgłosił błąd.

Po rozeznaniu sie z tematem znalazłem rozwiązanie poprzez odblokowanie bootloadera i instalacje nowego romu.

Pobrałem odpowiednie oprogramowanie ze strony producenta, lecz niestety juz w pierwszym kroku napotkałem problem. Komputer poprawnie wykrył telefon i po uruchmieniu aktualizacji RUU  telefon restartuje sie jednak nie nastepuje aktualizacja. Program wyszukuje bootloadera i nie może go wykryć po czym komunikuje, że brak połączenia z telefonem. w tym czasie telefon zaczyna resetować sie bez końca.

Próbowałem to na WIN 7 oraz na WIN10 te sam wynik na obu systemach.

Proszę o pomoc w uruchomieniu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Korzystałeś z jakiś poradników? Linków nie podawaj tylko powiedz czy z polski czy coś w stylu XDA, albo XDA

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tak jak podałem w tytule postępuję zgodnie z opisem na stronie producenta. Na forum xda w zasadzie jest to samo. Problem jest z tym, że nie mogę wejść w androida i uruchomić debugowanie USB (choć i tak miałem włączone) oraz odblokować bootloadera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi