Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Problem z Wifi oraz aplikacjami.


Kamil Marek Smolarz

Pytanie

Witam, posiadam telefon Samsung Galaxy S3 (I93001i) z zainstalowanym CM12 (android 5.0.1).

Przez dłuższy czas telefon chodził bardzo dobrze, ale z czasem zaczęły dziać się z nim różne rzeczy. Zaczęło się od tego, że telefon sam się resetował a po włączeniu się wyskakiwało "Aplikacja trebuchet przestała działać", po pewnym czasie telefon się resetował i zatrzymywał na logo CM, aczkolwiek animacja loga się nie zawieszała a co pewien czas była wibracja, że telefon się uruchomił, nie pozostało mi nic innego jak factory reset i to niejeden raz. Z czasem internet z WiFi stał się strasznie wolny, zanim wyszukało mi coś w google musiałem sporo czasu czekać, to samo z YouTube, filmiki długo się ładowały. Na koniec podczas próby uruchomienia aplikacji banku (IKO) telefon od razu się zaczynał resetować i tak za każdą próbą uruchomienia aplikacji.

 

Szukałem jakichś romów dla i93001i ale nie potrafię znaleźć innego niż zwykły android 4.2.2 który waży 1,1GB i z żadnego z dwóch komputerów nie chce się pobierać, cały czas jest 0mb/1,1gb, mam internet 120mb na komputerze stacjonarnym spokojnie mam 100mb/s na speedtest.

 

Dodam też, że telefon kupiłem z wgranym tym systemem.

Więcej informacji o systemie:

Wersja CM: 12.1-20161031-NIGHTLY-s3ve3g

Numer kompilacji: cm_s3ve3g-userdebug 5.1.1 LMY49J 9fb4e850 test-keys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności