Skocz do zawartości

• 0
Kamil Marek Smolarz

Problem z Wifi oraz aplikacjami.

Pytanie

Witam, posiadam telefon Samsung Galaxy S3 (I93001i) z zainstalowanym CM12 (android 5.0.1).

Przez dłuższy czas telefon chodził bardzo dobrze, ale z czasem zaczęły dziać się z nim różne rzeczy. Zaczęło się od tego, że telefon sam się resetował a po włączeniu się wyskakiwało "Aplikacja trebuchet przestała działać", po pewnym czasie telefon się resetował i zatrzymywał na logo CM, aczkolwiek animacja loga się nie zawieszała a co pewien czas była wibracja, że telefon się uruchomił, nie pozostało mi nic innego jak factory reset i to niejeden raz. Z czasem internet z WiFi stał się strasznie wolny, zanim wyszukało mi coś w google musiałem sporo czasu czekać, to samo z YouTube, filmiki długo się ładowały. Na koniec podczas próby uruchomienia aplikacji banku (IKO) telefon od razu się zaczynał resetować i tak za każdą próbą uruchomienia aplikacji.

Szukałem jakichś romów dla i93001i ale nie potrafię znaleźć innego niż zwykły android 4.2.2 który waży 1,1GB i z żadnego z dwóch komputerów nie chce się pobierać, cały czas jest 0mb/1,1gb, mam internet 120mb na komputerze stacjonarnym spokojnie mam 100mb/s na speedtest.

Dodam też, że telefon kupiłem z wgranym tym systemem.

Więcej informacji o systemie:

Wersja CM: 12.1-20161031-NIGHTLY-s3ve3g

Numer kompilacji: cm_s3ve3g-userdebug 5.1.1 LMY49J 9fb4e850 test-keys

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Chcesz kitkat czy może być nowszy system?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta