Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 04.11.2015 uwzględniając wszystkie działy

  1. Jak chcesz..aby nie mulił..to jednak iOS. Android po czasie się ślimaczy. Tym bardziej jak podłączysz się z FB czy nawet z głupią chrome, która działa w tle.
    2 punkty
  2. Witam i prezentuje Mod "Theme S" stworzony przez Morderce5998. Funkcje: - Upodobniony interfejs do serii GALAXY S. - Procesor podkręcony do 1.3 GHz. - Większa stabilność systemu. - Zmieniona bootonimacja. - Zmienione dźwięki. - Zmienione animacje przejść. - Szybsza reakcja na dotyk. - Możliwość kontroli pracy procesora. - Usunięte zbędne aplikacje. i wiele więcej... Screenshoty wersji 1.9 Instalacja: 1.Pobierz i wgraj przez Odina firmware Spain (Yoigo) (Black Edition) ze strony SamMobile. 2.Pobierz mojego Mod'a V.1.9.0 Theme S v.1.9.0 Wersję tą instalujemy na czystego stocka !!! 3.Przenieś plik na kartę pamięci w telefonie i zainstaluj go przez Recovery CWM 5.5.0.4. 4. Lajknij mojego moda ; ) Uwaga: 1.Mod będzie wspierany do końca Sierpnia 2015 roku. 2.Mod instalujemy na stockowego androida 4.0.4 NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE USZKODZENIE TELEFONU! WSZYSTKO ROBICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
    1 punkt
  3. UWAGA! BOOTLOADER MUSI BYĆ ZABLOKOWANY, A TELEFON NA ZROOTOWANYM STOCKOWYM OPROGRAMOWANIU,(zrootowanym bez odblokowywania bootloadera) NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE USZKODZENIE TELEFONU! WSZYSTKO ROBICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Po pierwsze - co to daje? Daje nam możliwość zrobienia kopi kluczy DRM. Po odblokowaniu bootloadera tracisz owe klucze, a razem z nimi gwarancję! Przywrócenie backupu TA pozwala Ci ją odzyskać. Do zrobienia kopii TA potrzebny jest root. Czyli jeżeli chcesz wgrywać custom rom rootujesz telefon na stocku na zablokowanym bootloaderze, następnie robisz kopię TA, i dalej już możesz dowolnie kombinować z custom romami . Kopię TA można przywrócić jedynie na stockowym romie (obojętnie jakim, przykładowo jeśli zrobiłeś kopię kluczy na 4.3 możesz ją przywrócić na 4.4, byle by był to stock!). Przywrócenie na customie wywoła bootloopa, więc nic strasznego, ale lepiej nie próbuj. Co więcej przywrócenie kopii TA zablokuje od razu bootloader. Więc jeśli masz customa i chcesz oddać telefon na gwranacji do serwisu robisz następującą rzecz. Wracasz do stocka flashtoolem, ale do takiego stocka którego da się zrootować, w tym momencie straciłeś roota, ale rootujesz go ponownie i przywracasz kopię TA. Możesz już oddać telefon do serwisu. Po drugie - co musisz pobrać? Backup TA - https://github.com/DevShaft/Backup-TA/tags Im nowszy tym lepiej. Link do jego wątku na XDA - [TOOL] Backup TA v9.10 for Windows [20131228] - xda-developers Po trzecie - jak zrobić/przywrócić Backup TA? 1.W telefonie włącz debugowanie USB - wejdź w ustawienia -> informacje o telefonie -> kliknij 5 razy na numer kompilacji. Wejdź ponownie w ustawienia na dole znajdziesz opcje programistyczne. Zaznacz tam "Debugowanie USB". Oprócz tego telefon musisz mieć zrootowany. 2. Rozpakuj plik Backupu TA 3. Powinieneś otrzymać taką siatkę folderów, odpal plik "Backup-TA": 4. Podłącz telefon kiedy wyświetli Ci się taki ekran. 5. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze pojawi się coś takiego. Opcja jeden służy do tworzenie backupuOpcja dwa do przywrócenia backupuROBIENIE BACKUPU Wybierz opcję numer 1 i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie (będziesz musiał przyznać uprawnienia root - pojawi się w telefonie powiadomienie na ekranie - klikasz "przyznaj" i tyle). Jeśli wszystko pójdzie dobrze to w folderze backupu TA pojawi się folder "backup", z backupem/kopią z nazwą w postaci dzisiejszej daty. Zrób sobie kopię tego pliku, najlepiej w kilku miejscach (pendrive, płyta CD/DVD, chmura itp.) PRZYWRACANIE BACKUPU Wybierz opcję numer 2 i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie (będziesz musiał przyznać uprawnienia root - pojawi się w telefonie powiadomienie na ekranie - klikasz "przyznaj" i tyle). Zrestartuj telefon. Telefon może się nie włączyć ponownie - wtedy wgraj dowolny stockowy rom flashtoolem.
    1 punkt
  4. Dobra znalazłem w internetach że : Wgrywanie ROMu September Australia firmware (S7560MXXAMH3) nie jest wskazane, gdyż ten ROM nie jest deodexowany. W oryginalnym temacie o Mod Pack II X jest tylko wspomniane, że owy Mod Pack jest bazowany na tym ROMie. Najpierw instalujemy Odin`em Guatemala MG2 Stock ROM z sammobile.com Później instalujemy ten sam rom tylko deodexowany:https://docs.google.com/file/d/0ByQs2nk64BrNUVBSaXVGQ2tvTTA/edit?pli=1,dopiero po jego wgraniu można przystąpić do instalacji Mod Pack II X przez CWM. Czyli mam wrażenie że ktoś się pomylił w instrukcji... stąd problemy użytkowników z wątku z instrukcją wgrywania moda. [emoji6]
    1 punkt
  5. A tu to nic nie ma?? 80% tematów jest tam bez uzyskania pomocy...
    1 punkt
  6. Może masz wyłączoną transmisję pakietową w BOK Plusa? Pakiet możesz mieć włączony a usługę transmisji pakietowej danych wyłączoną... Jak radzi PeliKan, wejdź do salonu Plusa.
    1 punkt
  7. Play ma w systemie kopie FV [fakturę] i w każdej chwili można wyciągnąć duplikat [jest to duży plus u operatora]. Nie trzeba w tedy mieć dowodu zakupu, przy oddaniu słuchawki na gwarancję. A co do sposobu wgrywania firmware.. czemu nikt nie podał linku? Ewidentnie widać, iż użytkownik nie wie z czym się porywa na słońce?? http://forum.cyanmod.pl/index.php/topic/3362-samsung-galaxy-s5-aktualizacje-firmware-wgrywanie-softu-odin/ Opieraj się na tym poradniku- tylko musisz umieścić firmware dla A3, reszta instrukcji jest identyczna na każdy smartphone od Samsunga
    1 punkt
  8. 1 punkt
  9. chcesz miec telefon, na ktorym chcesz cos porobic, czy z ktorego bedziesz korzyatac?
    1 punkt
  10. Popraw tytuł na właściwy a otrzymasz odpowiedz, Tytuł poprawiasz w edycji
    1 punkt
  11. Xperia Z2/Z3, HTC One M8, Galaxy S5/6/6Edge, Jakakolwiek lumia, (tak na marginesie jakie smartfony jeszcze powinny Cie zainteresować) Co do 1+x jest na zaproszenia o ile pamiętam Co do Iphone 6, podobno wygina się
    1 punkt
  12. Wiesz... Miałem Xposed na miniaczu Cm11 Zainstalowałem CM 10.1 I nie miałem bootloopa
    1 punkt
  13. Witam, od dłuższego czasu poszukuje Romu do mojego Alcatel'a OT-8008d. Na stock'owy rom nie można narzekać ale chciałbym przerzucić się na coś lżejszego. Podejrzewam, że nie będzie romu dla tego modelu ale warto spróbować, może ktoś będzie miał pomysł na jakiś port. Zapraszam do dyskusji i Pozdrawiam.
    1 punkt
  14. niestety, ja też nie widzę romów na Twój telefon, widać nie jest wspierany przez deweloperów, zawsze możesz zrobić roota, powywalać zbędne aplikacje i dzięki Xposed i GravityBox trochę zmienić swój telefon
    1 punkt
  15. Jest jakaś możliwość naprawienia tego błędu pod Samsunga Galaxy Mini 2? (GT-S6500)? Byłbym bardzo wdzięczny!
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności